Skocz do zawartości

Hackintosh zacina się z i7 (Sierra 10.12)


EiDay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Na wstępie zaznaczę, że mam HDD, jednak kilka miesięcy temu stawiałem hackintosha na dużo słabszym dysku, sprzęcie(i3, gtx650) i nie miałem tak dużych problemów z płynnością. Problem występuje z Safari, Logic Pro X i nawet z podstawową aplikacją notatek. Posiadam GTX 980 oraz nVidia web drivers, niestety mimo tego nie działa mi drugi monitor, ale na razie nie to jest problemem. Wracając do tematu, na SSD muszę jeszcze trochę poczekać, ale jestem wręcz pewien, że coś jest źle ustawione w moim configu. Sam nie mam na tyle wiedzy, żeby to wyłapać, więc byłbym wdzięczny, gdyby ktoś rzucił okiem ;) 

 

EFI - https://drive.google.com/open?id=13Wr68bfOWjUzPF5WBdLQZPh6UFv3UTrB

CPU - i7-4790K

GPU - GTX 980

RAM - 16GB 160MHz DDR3

Płyta główna - Asus Z79 - PRO GAMER

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odchudziłem Twój config ze zbędnych plików i z tego co widzę wcześniej korzystałeś z innego bootloadera bo miałeś katalog "extra". 

link.  https://www.dropbox.com/s/payapdw66oqzf4o/EFI%20na%20forum.zip?dl=0

na tym configu powinno śmigać pod warunkiem że w systemie nic nie namieszane innymi narzędziami.

w moim configu skórka jest ustawiona na bootcamp, teraz zauważyłem że nie masz jej w swoich plikach to sobie dograj lub przestaw na inną.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa suby, 3x display port I kendo HDMI, chyba, że jest jakaś możliwość podpięcia tego do płyty głównej, wtedy mam jeszcze VGA. 

Zauważyłem jeden problem z tym configiem co mi wysłałeś, otóż słuchawki działają bez zarzutów, jednak głośniki na jacka tylko szumią i są niewykrywane przez system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dzwiek to musisz pokombinować z innym ID w cloverze w sekcji audio u mnie dziala podajże na 7 u Ciebie może być inaczej bo masz trochę inną płytę. Ale możesz jeszcze spróbować przełączyć pod inne wyjście np. czarne. albo w ustawieniach dźwięku w systemie przestawiło Ci się wyjście.

A nie możesz podłączyć pod displayport? Dlaczego upierasz sie przy d-sub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.