Skocz do zawartości

Apple Watch Series 4


Ian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No I stało się. Wczoraj nabyłem nowy Watch Nike+ Series 4, pomimo, że wielokrotnie obiecywałem sobie, że nie kupię już żadnego urządzenia od Apple. Miałem wcześniej Watch Series 2, ale "zamoczony" nie wstał. Zegarek jest super, zwłaszcza w porównaniu z podobnymi produktami konkurencji. Ostatnio testowałem kilka z nich. Koniec końców zmuszony jestem powrócić do Apple Watch'a. Jednak łyżeczka dziegciu: Apple oszczędza na wszystkim, jak tylko się da. Gdyby te zmiany szły w parze z oszczędnymi cenami.. pal licho. O ceramice i szafirze nie będę pisał, ale zmniejszać długość kabla zasilającego do 90cm...! Gdybym nie posiadał znacznie dłuższego zasilacza od poprzedniego modelu, byłbym w d... Nawet pudełko jest mniejsze i pozbawione wewnętrznego opakowania z tworzywa. Na dodatek zegarek został wykastrowany z bardzo użytecznej funkcji Travel Time, z której korzystałem wielokrotnie w poprzednim zegarku. Mogli by też wysilić się na 5GHz WiFi (przypomnę, jest: 802.11b/g/n 2.4GHz), bo bez tego to nowoczesne urządzenie przypomina raczej starego typu drukarki, klimatyzatory czy inne urządzenia jakoś tam łączące się z siecią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to ostatnio pozbyłem się i iPhopne X i Apple Watch'a, na ich miejsce wjechał S9+ i Gear s3 frontier i jestem zakochany w tym zegarku :D

AW według mnie wygląda troche kobieco i śmiesznie wyglądało na sporym nadgarstku  :oops:  :roll:

 

Przesiadka po 3 latach siedzenia jedynie iOS... póki co jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good for you. :D Geara miałem, telefonu od Samsunga jeszcze nie... Mój nadgarstek wygląda... normalnie. A Tobie polecam LEMFO LEM X :D :D To żart oczywiście. Wielokrotnie zamierzałem odejść od Apple'a zupełnie, włącznie z powrotem do Windows. Nie da się. Upraszczając, z dwóch powodów: OS nie da się niczym zastąpić. Wszystkie urządzenia są tak bardzo koherentne w dzisiejszych czasach, że trzeba (powinno) się zdecydować na konkretną firmę i "być jej wierny". Daleki jestem od krytyki innego niż ten, który sam posiadam, sprzętu. Dla każdego coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nawet fajny ten LEMFO xD ale od dawna mnie się frontier podobał.. jedyne czego mi trochę brakuje to tego powiązania ios z macOS - w sumie to jednej funkcji.. odpowiadanie na SMS przez kompa..

W10 wprowadza teraz fajną opcję i bardzo podobne połączenie androida z windowsem co ios z macos . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pozbyłem się lemfo lem x niestety nie działa z iphonem a szkoda

 

 

ja to właśnie przesiadłem się odwrotnie z huawei watch / gear s3 frontier + huawei p20 pro właśnie na iphona 8 plus'a po czym wymieniłem go na xs 

dużo lepszy sprzęt niż android

 

brakuje mi tylko odpowiednika programu viper4fx i jego efektow :<

 

 

gear s3 działa praktycznie w 99% z iphonem także jeżeli ktoś szuka zegarka to jak najbardziej można brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pozbyłem się lemfo lem x niestety nie działa z iphonem a szkoda

 

 

ja to właśnie przesiadłem się odwrotnie z huawei watch / gear s3 frontier + huawei p20 pro właśnie na iphona 8 plus'a po czym wymieniłem go na xs 

dużo lepszy sprzęt niż android

 

 

No właśnie. Zdania są więc, jak zawsze,  podzielone. Jestem zdania podobnego. Mogę 3...30 razy dziennie przeklinać Apple, ale gdy trzeba oddaję im sprawiedliwość. ;)

 

Co do LEMFO... miałem tego dziwoląga i powiem Ci, że nie masz czego żałować. Nawet gdyby toto działało z iPhone'm (choć trochę tam działało), to i tak nie nadawałoby się do normalnego użytku. Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zdania są więc, jak zawsze,  podzielone. Jestem zdania podobnego. Mogę 3...30 razy dziennie przeklinać Apple, ale gdy trzeba oddaję im sprawiedliwość. ;)

 

Co do LEMFO... miałem tego dziwoląga i powiem Ci, że nie masz czego żałować. Nawet gdyby toto działało z iPhone'm (choć trochę tam działało), to i tak nie nadawałoby się do normalnego użytku. Szkoda słów.

 

zastanawiam sie rowniez nad iwatch 4 ale ten design mnie martwi.. najladniejszy zegarek jaki mialem to moto360 ale jest juz dawno martwe a szkoda :/

rozmyslam teraz nad xiaomi stratos 

 

gear s3 na iphonie dzialal tragicznie ledwo jeden dzien na baterii , zegarek nowy bo zaledwie 2 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te chińskie, a nawet koreańskie, zegarki o d... potrzaskać. Wykonane toto jest ze śmieciowych materiałów, w dodatku byle jak. Jakoś wygląda... jakoś chodzi... ale przecież to nie to!

Moto360 nie znam, ale coś mi się przypomina, że tak jak LEM X miał odcięty dół, a to jest straszna siara. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te chińskie, a nawet koreańskie, zegarki o d... potrzaskać. Wykonane toto jest ze śmieciowych materiałów, w dodatku byle jak. Jakoś wygląda... jakoś chodzi... ale przecież to nie to!

Moto360 nie znam, ale coś mi się przypomina, że tak jak LEM X miał odcięty dół, a to jest straszna siara. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Obcięty dół był ale i tak zegarek piękny ;/ szkoda ze martwy

A moto360 gen 2 cenę ma z kosmosu za to co oferuje wiec nie biorę jej nawet pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.