Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Posiadam laptopa marki Lenovo U260, czy na tym komputerze istnieje możliwość zainstalowania systemu macOS w wersji Sierra (taką instalację mam pobraną na macbooku)?

 

Procesor: Intel Core i3 380UM @ 1.33GHz

Northbridge: Intel Havendale/Clarkdale Host Bridge rev. 02
Southbridge: Intel QS57 rev. 05
RAM: 4096 PC3-12800 (800MHz)
WiFi: AR9285 Atheros
Grafika: Intel® HD Graphics
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że gra nie jest warta świeczki. Ze względu na GMA HD i wiek sprzętu.

Na niemieckim forum próba z 2012 była nieudana i zamknięto temat. 

 

A ja bym tak autorytarnie nie odstrzelił tego sprzętu. Trzeba sprawdzić.

 

Wiek nie jest przeszkodą, można dobrać właściwy macOS. Macbooki z Arandale są wspierane do 10.13.6. Sprzęty na Core 2 Duo działają świetnie do 10.13.6 więc co dopiero Core i. Jak właściciel ma taki sprzęt, a jest szansa na postawienie macOS to czemu nie spróbować.

 

 

 

Dzień dobry.

Posiadam laptopa marki Lenovo U260, czy na tym komputerze istnieje możliwość zainstalowania systemu macOS w wersji Sierra (taką instalację mam pobraną na macbooku)?

 

Przestudiuj uważnie ten temat: https://www.insanelymac.com/forum/topic/286092-guide-1st-generation-intel-hd-graphics-qeci/

W tym temacie masz dokładnie opisane jak sprawdzić czy iGPU da się odpalić czy nie. Jak jest szansa na odpalenie, to chyba warto chociaż spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clover skonfigurowany, instalacja uruchomiona, ale system zawiesza się na logu jabłka.

Dodaje -v do parametrów uruchamiania wywala dużą liczbę błędów i zawisa na podsumowaniu startu systemu.

Nie potrafię sobie poradzić z instalacją.

Zatem ponawiając pytanie, czy jest jakiś laptop, który działa na zasadzie podmiany instalatora clovera i działa od razu czy lepiej kupić macbooka (używanego) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clover skonfigurowany, instalacja uruchomiona, ale system zawiesza się na logu jabłka.

Dodaje -v do parametrów uruchamiania wywala dużą liczbę błędów i zawisa na podsumowaniu startu systemu.

Nie potrafię sobie poradzić z instalacją.

Zatem ponawiając pytanie, czy jest jakiś laptop, który działa na zasadzie podmiany instalatora clovera i działa od razu czy lepiej kupić macbooka (używanego) ?

 

A sprawdziłeś wpierw czy w ogóle instalacja ma sens? W temacie do którego dostałeś link, jest dobrze opisane jak sprawdzić pod linuxem czy w ogóle jest szansa odpalenia macOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.