Jump to content
Sign in to follow this  
hibiskus

Kupno Macbooka Pro na allegro

Recommended Posts

On 4/5/2019 at 4:22 PM, xiaze88 said:

A ja kupiłem w lutym i nie wiem czy zrobiłem dobrze jak czytam Wasze komentarze :( Czy można teraz poprosić o zwrot pieniędzy? Jeśli tak jak to zrobić? 

I jak skończyła się ta transakcja? Komputer doszedł?

Chcesz powiedzieć, że czekałeś aż 120dni na towar, którego opis mówił o wysyłce 60dni i jesteś zadowolony?

Ja nadal podtrzymuję, że temat śmierdzi wałkiem na kilometr. Sprzedawca ma pozytywne komentarze typu "Towar i czas oczekiwania zgodne z opisem, cena rewelacyjna, doskonały kontakt ze sprzedającym" przy aukcjach, w których nie było ofert kupna 😂

W dniu 4.07.2019 o 23:13, Maidenman napisał:

Chcesz powiedzieć, że czekałeś aż 120dni na towar, którego opis mówił o wysyłce 60dni i jesteś zadowolony?

Kupując miałem zaznaczone, że towar wysłany zostanie 30 czerwca, czyli prawie 3 miesiące (a nie żadne 60 dni). W tym dniu towar był w W-wie i dzień poźniej odebrałem osobiście.

Komentarze też były wg mnie dziwne. Po 2 miesiącach, jak wszedłem na Allegro w "Kupione" i kliknąłem w kupionego MacBooka również pokazało się "Nie było ofert kupna". A jednak dziś go mam.

Gdyby był to wałek sprzedawcy już by nie było na Allegro.

8 godzin temu, Igoro1980 napisał:

Komentarze też były wg mnie dziwne. Po 2 miesiącach, jak wszedłem na Allegro w "Kupione" i kliknąłem w kupionego MacBooka również pokazało się "Nie było ofert kupna". A jednak dziś go mam. 

Cuda na kiju. Allegro powinno się tym zająć, bo to poważny błąd. Gdybym to ja sprzedawał, to zależałoby mi, żeby trzymać historię zakupów, bo to zachęca kolejnych. Chyba, że chciałbym nie płacić prowizji od sprzedaży, wtedy zgłasza się w systemie zwrot i Allegro nie pobiera forsy, co w tym przypadku wypada grube parę stówek jak nie więcej.

Nie wiem jak było w Twojej aukcji, ale autor wątku w którym piszemy pisał o 60 dniach. Obliczając z Twojego zdjęcia, od 1 marca do 30 czerwca wychodzi prawie 4 miesiące, gratuluję cierpliwości. Podziwiam za cierpliwość. Cieszę się Twoim szczęściem ;-)