Jump to content
bossa

Nie ufajcie oszustom z sieci Play - ich promocje są na chwile...

Recommended Posts

Idziecie sobie do Play, wydajecie kasę na Router czy Modem (gotówka, oferta na kartę). Użytkujecie kilka miesięcy i bez słowa wyłączają Wam ofertę jak gdyby nic. Nie dostajecie jakiejkolwiek informacji że Wasza taryfa znika. Jedyny komunikat to brak możliwości włączenia kolejnego pakietu. Żenada normalnie! Dzisiaj połamałam kartę z Play. Nie dostaną ani złotówki więcej.

 

Odpowiedź dostałam taką:

2748976200_1554717631_thumb.jpg

 

Przed wprowadzeniem nowych taryf miałam taryfę za 45zł m-c i prawdziwe NoLimit czyli nie przycinali prędkości do 1Mb/s podczas pobierania i do 384kB/s podczas wysyłania.

Według nowe taryfy jest teraz opłata 49zł m-c i kolejne chore ograniczenia.

 

Potencjalnym użytkownikom sieci Play którzy napalą sie na jakieś promocje radzę uważać. Oni je wprowadzają na chwilę. Tak samo było z nockami bez limitu. Kiedyś były w godz. 22-9 ...  Bez podania przyczyny zwinęli promocję identycznie jak tę wyżej i wprowadzili nocki noLimit ale od godz. 1 do 8 rano!

 

Naprawdę uważajcie, szkoda wydanej kasy na sprzęt, aktywacje i resztę bo bardzo krótko pocieszycie się ofertą którą włąśnie Wam wcisnęli.

 

Na dodatek tak tępej obsługi klienta nie ma nigdzie. Podpisuję się jako Izabela XXXX i piszą do mnie "Panie".

Prócz tego w Play24 widzą nazwę ROUTERA i non stop próbują na niego zadzwonić i sobie porozmawiać. Masakra prawdziwa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o komórkę, byłem w Playu 8 lat, dwa lata temu tak pogorszyła się jakość połączeń i siła sygnału (Częstochowa!), że nie można się było dodzwonić nigdzie. Przeszedłem do Plusa i jestem zadowolony.

Natomiast niedawno się przeprowadziłem i w sumie jedyna opcja internetu to mobilny, a że mam kilkaset metrów do nadajnika Playa to skusiłem się na ich ofertę. Mam dwa miesiące i działa bezproblemowo. To co najważniejsze czyli poprawne zestawienie połączenia po VPN do pracy działa, więc jest ok. Polecam modem Huawei E3372 + Mikrotik hAP ac2. Bardzo stabilne połączenie, nic nie zrywa, nie ufam tym routerom od operatorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, jakość rozmów w Play. Jeszcze 2,3 lata temu miałam wszędzie full zasięg. Teraz często w domu mam 1 kreskę a było full. 2,3 lata temu było też 85-100Mbps. Dzisiaj z ledwością jest 10 w szczycie a nawet i nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tylko po "świeżym" doładowaniu speed istnieje i tylko i wyłącznie rano między 4 a 9. Później jest tak że często po godz. 18 internetu nie ma.

Zasięg zero, brak możliwości zalogowania. Pomaga wtedy tylko i wyłącznie modem E3372-HILINK który ma możliwość ręcznego przełączania się w różne pasma.Wtedy siedzę na LTE800 i jest tam najczęściej 8-10Mbps bo tego pasma nie mają smartfonowicze. Rano siedzę tylko w LTE2600 i staram się także po południu bo LTE1800 od 16 do średnio 22 nie istnieje.

A teraz w 2600 jest:

8174361421.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się że w Play może nie oszukują ale mają sprytne sztuczki żeby przekręcić swojego klienta na wyższą kwote do zapłaty.

Przeszedłem do innej sieci i za 4 telefony płace 80zł a nie jak play za 3 telefony średnio 180 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.