Skocz do zawartości

Nie ufajcie oszustom z sieci Play - ich promocje są na chwile...


bossa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idziecie sobie do Play, wydajecie kasę na Router czy Modem (gotówka, oferta na kartę). Użytkujecie kilka miesięcy i bez słowa wyłączają Wam ofertę jak gdyby nic. Nie dostajecie jakiejkolwiek informacji że Wasza taryfa znika. Jedyny komunikat to brak możliwości włączenia kolejnego pakietu. Żenada normalnie! Dzisiaj połamałam kartę z Play. Nie dostaną ani złotówki więcej.

 

Odpowiedź dostałam taką:

2748976200_1554717631_thumb.jpg

 

Przed wprowadzeniem nowych taryf miałam taryfę za 45zł m-c i prawdziwe NoLimit czyli nie przycinali prędkości do 1Mb/s podczas pobierania i do 384kB/s podczas wysyłania.

Według nowe taryfy jest teraz opłata 49zł m-c i kolejne chore ograniczenia.

 

Potencjalnym użytkownikom sieci Play którzy napalą sie na jakieś promocje radzę uważać. Oni je wprowadzają na chwilę. Tak samo było z nockami bez limitu. Kiedyś były w godz. 22-9 ...  Bez podania przyczyny zwinęli promocję identycznie jak tę wyżej i wprowadzili nocki noLimit ale od godz. 1 do 8 rano!

 

Naprawdę uważajcie, szkoda wydanej kasy na sprzęt, aktywacje i resztę bo bardzo krótko pocieszycie się ofertą którą włąśnie Wam wcisnęli.

 

Na dodatek tak tępej obsługi klienta nie ma nigdzie. Podpisuję się jako Izabela XXXX i piszą do mnie "Panie".

Prócz tego w Play24 widzą nazwę ROUTERA i non stop próbują na niego zadzwonić i sobie porozmawiać. Masakra prawdziwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komórkę, byłem w Playu 8 lat, dwa lata temu tak pogorszyła się jakość połączeń i siła sygnału (Częstochowa!), że nie można się było dodzwonić nigdzie. Przeszedłem do Plusa i jestem zadowolony.

Natomiast niedawno się przeprowadziłem i w sumie jedyna opcja internetu to mobilny, a że mam kilkaset metrów do nadajnika Playa to skusiłem się na ich ofertę. Mam dwa miesiące i działa bezproblemowo. To co najważniejsze czyli poprawne zestawienie połączenia po VPN do pracy działa, więc jest ok. Polecam modem Huawei E3372 + Mikrotik hAP ac2. Bardzo stabilne połączenie, nic nie zrywa, nie ufam tym routerom od operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko po "świeżym" doładowaniu speed istnieje i tylko i wyłącznie rano między 4 a 9. Później jest tak że często po godz. 18 internetu nie ma.

Zasięg zero, brak możliwości zalogowania. Pomaga wtedy tylko i wyłącznie modem E3372-HILINK który ma możliwość ręcznego przełączania się w różne pasma.Wtedy siedzę na LTE800 i jest tam najczęściej 8-10Mbps bo tego pasma nie mają smartfonowicze. Rano siedzę tylko w LTE2600 i staram się także po południu bo LTE1800 od 16 do średnio 22 nie istnieje.

A teraz w 2600 jest:

8174361421.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.