Jump to content
AdamiPL

Mojave - Otwieranie folderów jako zakładki...

Recommended Posts

Witam,

Panowie i Panie.. powoli dostaję spazmów.. nie wiem czy wcisnąłem jakąś kombinację klawiszy czy jaki ciul.. ale każdy folder otwiera mi w nowej zakładce, zamiast w nowym oknie 😮

Przeleciałem wszystkie ustawienia findera, restartowałem findera i nic... :może ktoś coś pomoże.. bo nie widzi mi się reinstalacja systemu ;/ 

Miałem nadzieje, że po aktualizacji do 10.14.5 to się "nareperuje" ale nic nie dało ;/

1560914503_Screenshot2019-05-29at09_37_18.thumb.png.135b1dc29a0712bfecb90430aaf65323.png

tę opcję już włączałem / wyłączałem..

2 minuty temu, Ian napisał:

Złap zakładkę i przenieś ją na Desktop. Następne powinny się już otwierać w nowym oknie, czyli "normalnie"

nie pomaga...

4 minuty temu, AdamiPL napisał:

nie pomaga...

To musi być jakiś babol. Gdy u mnie pojawia się takie coś (rzadko ale jednak) robię tak jak opisałem i mam spokój na dłuższy czas.

Zdecydowanie jest w systemie jakiś babol. Bez względu, czy zaznaczona jest opcja "Open folders in tabs instead of new windows", czy też nie - okna otwierają się tak samo. Zarówno na hackach jak i na MacBooku Pro. U mnie nie ma zakładek, ale próbowałem je włączyć. Nic z tego. Kiedyś, jak już pisałem, były. Znikły i dobrze.

23 godziny temu, Ian napisał:

Zdecydowanie jest w systemie jakiś babol. Bez względu, czy zaznaczona jest opcja "Open folders in tabs instead of new windows", czy też nie - okna otwierają się tak samo. Zarówno na hackach jak i na MacBooku Pro. U mnie nie ma zakładek, ale próbowałem je włączyć. Nic z tego. Kiedyś, jak już pisałem, były. Znikły i dobrze.

U mnie dokładnie to samo, opcja zaznaczona, a otwieranie w zakładkach nie działa.

A wczoraj, podczas dodawania dodatkowego miejsca na iCloud, zakładki znów się pojawiły na chwilę. Znikły nawet nie wiem kiedy. Potwierdza to mój wcześniejszy wpis o błędzie w systemie.