Jump to content
Sign in to follow this  
kormoran

Macbook Pro 2017 - wyłącza się przy 30-40% baterii

Recommended Posts

Witajcie,

mam firmowego lapka jak w tytule, dokładnie 13 calowa wersja bez touch bara.

Do soboty wszystko działało poprawnie, laptop pracował do 5% baterii spokojnie. Natomiast w poniedziałek przy ok. 35% naładowania wyłączył się i nie chciał się włączyć. Po podłączeniu ładowarki wstał i pracował. Wczoraj natomiast ponowny objaw pojawił się już przy 40% naładowania. 

Resetowałem SMC, próbowałem go rozładować i naładować do pełna ale objaw ten sam.

Laptop jeszcze na gwarancji, ma dokładnie rok. 

Pytanie do znawców - czy to objaw padającej baterii (był program wymiany baterii w 13 calowych macach ale według numeru mój się nie kwalifikuje) czy coś innego? Oddawać na gwarancję (przy okazji wymienili by soft w dysku, bo jeszcze nie oddawałem a się kwalifikuje do naprawy) czy nic nie wskuram?

Zamieszczam zrzut z coconut battery, dziwi mnie że przez rok mam tylko 35 cykli (a starałem się rozładowywać/ładować laptopa normalnie).

Pozdrawiam

Zrzut ekranu 2019-06-26 o 09.32.06.png

Oddaj do serwisu, nie powinni robić problemów. Z polskim serwisem Apple mam wyłącznie dobre skojarzenia. Możesz też zadzwonić na infolinię Apple i opowiedzieć o problemach, założą Ci ticket u siebie i wtedy nawet jak dostaniesz odmowe z serwisu, to wracasz do Apple i oni przejmują Twoją sprawę.