Jump to content
Sign in to follow this  
DokiDokiMagikku

Triple Boot? - Windows 10, 8 i macOS na jednym laptopie?

Recommended Posts

Cześć.  Jestem Kuba i jestem całkowicie zielony w sprawach związanych z Hackintoshami. Już mam Windowsa 10 i 8 na laptopie. Mam trzy partycje, jeśli to ważne. Pierwsza to C : z Windowsem 10, druga to D : z plikami, i ostatnia to G: z Windowsem 8 (partycja F: to odtwarzacz DVD).Chciałbym zmniejszyć partycję z Windowsem 8  (jest to największa na dysku) a potem utworzyć nową partycję (około 120 GB) dla macOS'a. Nie mam dostępu do żadnego Maca. Zgaduję, że będę musiał najpierw jakoś zainstalować Snow Leoparda, potem zaktualizować do Liona, i na koniec zainstalować update'a do High Sierry/Mojave. Nic wielkiego się niestanie jak stracę dane (PRZEZ PRZYPADEK!). Mam odtwarzacz DVD, i wypaloną płytę z iBootem, oraz płytę instalacyjną Snow Leoparda (samemu wypalona). Jakby była potrzeba, to mogę wypalić macOS'a Lion na płytę. Mam dwa pendrive'y jeśli to ważne. Pierwszy ma 2 GB, a drugi 16.  Mam 4GB RAMu, procesor Intel Pentium N3710 i dysk 500GB. Używam laptopa ASUS X541SA. Jeśli potrzeba więcej informacji, pytajcie. Mógł by mi ktoś zrobić całkowity poradnik na to? Sorka jeśli rzeczy są nielogicznie ułożone, jeśli czegoś nie rozumiecie, piszcie.