Jump to content

Recommended Posts

Witajcie, 
zgłaszam się do was z zapytaniem czy na laptopie DELL Vostro 3550 uruchomię któryś z systemów mac OS, oraz o wszelkie podpowiedzi jak się do tego zabrać gdyż nigdy wcześniej nie robiłem tego na żadnym innym urządzeniu. Przede wszystkim zależy na mi na tym aby zdobyć jakieś nowe doświadczenie, lecz nie ukrywam bardzo bym się cieszył jakby wszystko wypaliło i działało tak jak trzeba. 

Zacznę może od parametrów:
Procesor: Intel Core i5 2450M
Pamięć RAM: 8GB DDR3
Karta graficzna: Intel HD Graphics 3000
Dysk: 500GB HDD

mam nadzieję że te informację na początek starczą, wybrałem dlatego akurat tego laptopa gdyż zalega on już parę miesięcy nie używany, a wiadomo że jakby miało coś nie wypalić to wolę uziemić stary i w pewnym sensie nie potrzebny sprzęt, dlatego też jestem gotowy podjąć wszelkie ryzyko związane z jego uszkodzeniem. Przejrzałem już wstępnie forum w poszukiwaniu różnych informacji i teraz przyszła pora na mój post. Wszelka pomoc będzie doceniona, a jeśli będzie do niej potrzebna większa ilość informacji na temat sprzętu to zrobię wszystko aby ich udzielić.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedzi :)

Edited by sir_banan
tagi dla większego zasięgu tematu

UniBootX z forum + VoodooPS2Controller.kext i można instalować High Sierra. Karta Wi-Fi będzie do wymiany. A nie ma tam przypadkiem oprócz integry, grafiki AMD?