Skocz do zawartości

Czytnik kart SD - przedni panel


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko


Potrzebuję kupić czytnik kart SD do zgrywania zdjeć. Zainteresowały mnie frontowe panele z interfejsem czytnika kart USB 3.0 typu Akasa AK-ICR-17:

https://www.komputronik.pl/product/297232/akasa-ak-icr-17-usb-3-0-5-portowy-czytnik-kart-pamieci-3-5-czarny.html?gclid=Cj0KCQjwkK_qBRD8ARIsAOteukAMaoVSWnTEZP5lgSKRB8hNuYKRLfR8oX1Mrchp2KbZNjK3Htqwdc4aAkOyEALw_wcB

Nie było by kłopotu z ciągłym podłączaniem zewnętrznego czytnika, kabelkami itp.
Działało by coś takiego na hackintoshu? Może ktoś z Was używa coś takiego i może polecić?

 
Moje podzespoły:
Płyta główna: ASUS TUF Z370 PRO GAMING
Procesor: Intel i7 8700k
Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 960
RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16 (CMK16GX4M2B3200C16)
Wi-Fi: WIFI A/B/G/N/AC + BT 4.0 - BCM94360CD
System: High Sierra
Edytowane przez rambobambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O część USB 2.0 i 3.0 nie powinieneś się martwić, będzie działało tak samo jak byś podpiął do zewnętrznego portu USB. Jedyny wymóg to port USB musi działać pod macOS. Natomiast z eSATA nie mam pojęcia, nie wiem jak by to miało wyglądać jego podłączenie do płyty, być może tam jest jakiś układ USB->eSATA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.09.2019 o 11:53, 314TeR napisał:

O część USB 2.0 i 3.0 nie powinieneś się martwić, będzie działało tak samo jak byś podpiął do zewnętrznego portu USB. Jedyny wymóg to port USB musi działać pod macOS. Natomiast z eSATA nie mam pojęcia, nie wiem jak by to miało wyglądać jego podłączenie do płyty, być może tam jest jakiś układ USB->eSATA.

Kupiłem ten front i faktycznie USB 2.0 i 3.0 działają bez problemu ale czytnik kart niestety pod macOS nie działa nie wiem czemu (na WIN10 śmiga) :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 09:54, rambobambo napisał:

Kupiłem ten front i faktycznie USB 2.0 i 3.0 działają bez problemu ale czytnik kart niestety pod macOS nie działa nie wiem czemu (na WIN10 śmiga) :(

Byc moze czytnik w Windows jest podlaczany pod jakas smieszna magistrale,ktora w macOS nie jest obslugiwana. Swego czasu czytniki byly fizycznie umocowane do PS/2, co macOS natywnie nie obsluguje.

Edytowane przez JEDI_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.