Jump to content
Sign in to follow this  
JEDI_V

MP 3.1 + GTX650

Recommended Posts

W MP mam obecnie dwie karty graficzne, orginalna HD2600XT oraz dolozona GTX650, z tego co mi wiadomo kepler jest wspierany w Mojave, co prawda moj Mojave jest patchowane, ale powinno to smigac, karta GTX jest widoczna w raporcie systemowym, ale nie daje obrazu na obydwu laczach dvi. Sterowniki sa w systemie? czy nalezy cos dograc? Dodam jeszcze, ze na tym samym MP pod windowsem(ale nie poprzez bootcamp) dziala idealnie.

GTX650.png

Edited by JEDI_V

Monitor wpięty pod GTX, wyciągnięta fizycznie HD2600XT i dalej brak obrazu. Jakieś fatum, HD7xxx miała działać ale nie działała, GTX Kepler również. Nie wiem co robić, sprzedać i kupic RX np.460?

Wymienić sprzęt na coś znacznie nowszego i wziąć coś pokroju RX560 lub RX570, jeśli chcesz tego używać przez dłuższy czas do pracy. Serio, w tym przypadku, czyli na MP3,1 - z każdą kolejną wersją systemu będzie tylko więcej problemów, a i wiele GPU, które działają bardzo dobrze pod macOS nie będą działały w zestawie z tym muzeum.

Dla mnie to muzeum sprawuje sie idealnie, nie pracuje na kompie. Mam okazje kupic orginalnego radka 5770 z MP 5.1, wiec mysle, ze GTX trzeba bedzie sprzedac. Po za tym nadchodzaca Catalina nic wielkiego i nowego nie wnosi do tematu, wiec spokojnie Mojave starczy na pare latek.

W dniu 4.09.2019 o 21:39, 314TeR napisał:

Jak chcesz oryginał ATI 5770 z Maca, to mam parę szt na sprzedaż. Tylko 5770 - to maks 10.13.6.

Moj sprzet nie wspiera Mojave, ale patchowany (  http://dosdude1.com/mojave/   )

smiga idealnie na rowniez nie wspieranej HD2600XT, wiec HD5770 tez powinna dzialac a jest znacznie wydajniejsza.

Z jaka kwota musialbym sie liczyc?( ew.info na priv)

W dniu 15.09.2019 o 15:58, 314TeR napisał:

Nie - dla MP1,1-3,1 rozsądny maks to 10.13.6.

Tak zakladajac oficjalne wsparcie, ale u mnie Mojave smiga na patchu i jestem zadowolony, wiec pytanie dotyczy jaka karta graficzna bedzie smigac na patchowanym Mojave z akceleracja metalu.