Skocz do zawartości

[Potrzebna pomoc Error 6105]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj komputer to Dell Studio 1747.

Na start powiem, ze nie zalezy mi na hackintosh'u, potrzebuje naprawic problem 12 aby moc korzystac z mojego egpu (rx 580 8gb), do ktorego potrzebne jest 8gb RAM.

Zajmuje sie tym od 2 dni i nigdzie nie moge znalezc naprawy na Error 6105.

Jezeli ktos ma juz to zkompilowane to bede bardziej niz wdzieczny jezeli sie nim podzieli!

dsdt-modified.dsl   8715:                         0x0004FFFF,
Error    6105 -     Invalid object type for reserved name ^  (_PRT: found Integer at index 0, Package required)

dsdt-modified.dsl   8716:                         Zero,
Error    6105 -                                     ^ Invalid object type for reserved name (_PRT: found Integer at index 1, Package required)

dsdt-modified.dsl   8717:                         Zero,
Error    6105 -                                     ^ Invalid object type for reserved name (_PRT: found Integer at index 2, Package required)

dsdt-modified.dsl   8718:                         0x10
Error    6105 -                                     ^ Invalid object type for reserved name (_PRT: found Integer at index 3, Package required)

ASL Input:     dsdt-modified.dsl - 10473 lines, 335871 bytes, 3519 keywords

Compilation complete. 4 Errors, 2 Warnings, 14 Remarks, 57 Optimizations, 2 Constants Folded

 

To mi wyskakuje jak probuje kompilowac.

Licze na to ze znajdzie sie osoba, ktora mi pomoze.

 

W zalaczniku dolaczam plik "dsdt-modified.dsl" i "dsdt-modified.asl", jezeli bedzie wymagany jeszcze jakis to z checia go dodam!

iASL pobralem z tej strony: https://acpica.org/sites/acpica/files/iasl-win-20161222.zip

WDK z tej: https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/drivers/download-the-wdk

probowalem uzyc poradnika ze strony: https://egpu.io/forums/pc-setup/fix-dsdt-override-to-correct-error-12/ jednak utknalem na tym problemie.

FAQ:

-UAC mam wylaczone,

-CMD uzywam w trybie Administratora.

-Potrzebuje to zrobic poniewaz ta karta graficzna dziala tylko na 8gb RAM i niestety juz za pozno aby ja zmienic (bylbym bardzej niz zadowolony jakbym mogl korzystac z niej na 4gb).

-Probowalem wersji iASL z 2020 roku i nadal ten sam problem.

 

Z gory dziekuje za pomoc nawet jezeli sie nie uda.

(Jezeli ktos bedzie chcial sie zapytac o cos, to niestety odpowiem dopiero jutro (robie ten post o 4:01).

 

dsdt-modified.asl dsdt-modified.dsl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sukces!! po wyciagnieciu 1 kosci ramu (tak aby bylo 4gb), przeniesieniu plikow oem0 z %systemroot%, odinstalowaniu streownikow dgpu, uruchomieniu ponownie i podlaczeniu zewnterznego monitora karta grafuczna dziala normalnie! Jednak sie mylolem co do tych "wymaganych 8gb ramu lol", ciesze sie ze wszystko dziala :D! Jednak nadal bede szukac rozwiazania problemu 6105 aby cieszyc sie z 8gb ram'u ktore zakupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.