Jump to content

Stara płyta - GA p55 - UD2 - Power Management - High Sierra - Open Core


Recommended Posts

Witajcie. ze wg. na udany kontakt z Open Core postawiłem na tej starej płycie High Sierrę i system działa o dziwo b. przyzwoicie. Jednak ponieważ OC już nie pamięta procesorów pierwszej generacji a ja nie potrafię bez poradnika odpalić PM. No i nie ma mowy o sleep. Co ciekawe komputer działa znakomicie i wciąż na 10.9, na którym to żona z zadowoleniem pisze swoje partytury etc. i po zbootowaniu 10.9.5 z Open Core z załączonym lata świetlne temu zrobionym przez kogoś dla mnie DSTD do tej płyty - wszystko działa - znaczy stany CPU, Sleep, restart, etc.

Oznacza to, że PM działa na 10.9.5 plus stare DSDT plus OC. Jednak coś chyba się zmieniło i pod 10.13 już nie konicznie. Dodatkowo Clover w ogóle nie chce bootować systemu z tym DSDT - bez owszem system wstaje.

Niestety kompletnie nie znam się na dostosowaniu DSDT - z tąd pytanie czy w ogóle da się ten PM odpalić gdyż dla mnie prawdziwy Hack musi się usypiać by potem wstać rześki i gotowy.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Pablo1975, mam problem z uruchomieniem OpenCore na platformie Gigabyte GA EP41-UD3L (cześciowo podobnej do Twojej), szczegóły w podpisie. Na znanym mi bardzo dobrze Clover działa mi prawie wszystko (sleep też niestety nie działa, ale kiedyś tak na Snow Leopardzie). Proszę bardzo podeślij tu mi swój config.plist z OpenCore , a najlepiej cały katalog EFI z Open Core. Z góry bardzo dziękuję.

W Clover stosuję zmodyfikowane DSDT. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.