Jump to content

Płyta główna mini ATX ASUSa na Z97

314TeR
 Share

Recommended Posts

Składam komputer dla Juniora i chętnie odkupię od kogoś płytę ASUSa na Z97, aby nakarmić ją Broadwellem dlatego w grę wchodzi jedynie Z97. Najchętniej mini ATX, bo taką mam wolną budę. Możliwa zamiana na ASUS Z87M-Plus, płyta zmodzona pod macOS, np dodana obsługa NVMe + sowita dopłata i/lub pomoc w tematach naokoło komputerowych/haMacowych. Może komuś się wala zapasowa płyta na półce, w szufladzie, na szafie.

Asus Z97-pro wifi co prawda nie mini ATX ale może się skusisz. Do tego ram gskill trident 2400cl10 2x4gb.
4690k jeśli ktoś inny byłby zainteresowany.

macos śmiga bez problemu wszystko działa modyfikowany bios pod nvram.

6 godzin temu, Marecki_ napisał:

Asus Z97-pro wifi co prawda nie mini ATX ale może się skusisz. Do tego ram gskill trident 2400cl10 2x4gb.
4690k jeśli ktoś inny byłby zainteresowany.

macos śmiga bez problemu wszystko działa modyfikowany bios pod nvram.

Dziękuję za ofertę, to bardzo dobra płyta, ma praktycznie wszystko co potrzebne do życia, nawet możliwość podpięcia karty thunderbolt. Na razie chcę się wstrzymać, może ktoś ma płytę mini ATX, chcę uniknąć dodatkowych kosztów w postaci zmiany obudowy. komputer na mini ATX po prostu mam, zmienił bym tylko płytę, z87 niestety nie obsługuje Broadwella i tylko dlatego muszę zmienić Z87-M Plus. W każdym razie będę pamiętał i się odezwę jak nic innego się nie trafi.