Jump to content

Hackintosh Monterey MSI Z87-G45 Gaming + 4770K 2022

Dot500
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Ostatnio miałem przyjemność korzystać z 2015 MB Pro i jestem bardzo zadowolony. Był to pierwszy kontakt z MacOS wcześniej tylko korzystałem z  Win OS. Mam kilka "gratów" które mógłbym wykorzystać na hackintosh'a. Interesuje mnie tylko korzystanie z przeglądarki i pakietu office, nie będę na nim grał w gry. Chcę zbudować coś z niewielkim nakładem, wiem, że na pewno będę potrzebował zewnętrznego karty sieciowej + najprawdopodobniej dźwiękowej. Czy ktoś już działał z podobnym zestawieniem na Monterey?

Obecna moja konfiguracja wygląda tak:

CPU: 4770K    
GPU: None
MOBO: MSI Z87-G45 Gaming    
RAM: Team Group Xtreem White - DDR3-2400 - CL10 - 16 GB
PSU: XFX Core 750W 135mm 80+ SLI
External sound card: brak
External WiFi card: brak

Czy ktoś widział cfg dla Monterey w podobnej konfiguracji? Tak jak pisałem wyżej, chcę tylko korzystać z aplikacji internetowych / office. Jeżeli nie będę mógł korzystać z iGPU, to chyba będę zmuszony do zakupu najtańszej kompatybilnej karty graficznej ;)

Za pomoc i wskazówki dziękuję ;) Większość tematów w internecie jest mega przestarzała, dodatkowo chciałbym zapytać dlaczego Z87 od MSI jest słabo polecana pod hackintosh'a?