Skocz do zawartości

NVIDIA Quadro FX 580 pod Final Cut Studio


wojdeboj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

 

przymierzam się do skompletowania zestawu do obróbki video na płycie MSI P55-GD65 i prockiem i7-860.

 

problem pojawił się przy wyborze karty graficznej - na razie mój wybór padł na NVIDIE Quadro FX 580, ze wzgeldu na 512 MB ramu i architekturę CUDA, która wspiera rendering…

 

PYTANIE: Czy seria NVIDII Quatro FX odpala na OS-Xsie?

 

dzięki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skad masz te informacje ze FCS wykorzystuje CUDA?

Też jestem baaaardzo ciekaw. Ale w CUDA nie wierze ;-)

Z tego co wiem to dopiero Premiere CS5 korzysta ale najniżej chyba przy GTX 285. Widziałem gdzieś na Adobe.tv efekty przy pracy w Premierze dla Quadro 4800. Szybkość wyświetlania rewelacyjna ale cena karty ...

A na marginesie szybkość pracy FCP/Motion nie powala gdyż nie ma obsługi 64bit :-( . Trochę to wstyd że Apple do tej pory nie uporało się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są opóźnienia z wydaniem nowej wersji Final Cut Studio, info szukac w sieci

Możliwe, że wydanie kolejnej wersji Final Cut Studio przesunie się na przyszły rok. W późniejszym czasie miałyby być wprowadzone też bardziej gruntowne zmiany w interfejsie pakietu.

 

Według niepotwierdzonych informacji podanych przez serwis Hardmac, aktualizacja pakietu Final Cut Studio do profesjonalnej obróbki multimediów może ulec opóźnieniom. Dotychczas planowana na koniec tego roku, przesunie się zapewne na 2011. Powodem mają być spore komplikacje podczas prac nad pakietem - niestety, nie wiadomo jakie. Hardmac sugeruje również, że poważniejsze zmiany czekają Final Cut Studio dopiero w 2013 roku. Apple przesunął podobno pomysł ujednolicenia interfejsu programów, co spowodowane było różnicami w wizji pakietu między poszczególnymi zespołami pracującymi nad jego rozwojem.

 

http://www.dobreprogramy.pl/Beda-opoznienia-w-premierze-Final-Cut-Studio,Aktualnosc,20683.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.