Skocz do zawartości

Ludzie na MyApple


oswaldini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam się wytłumaczyć ? :mrgreen:

 

Czy może chodzi ci o idealny dialog (jak grochem o ścianę z innymi użytkownikami).

 

 

Znalazłem też innego bohatera, który niczym SJ chce softwerowo zmieniać cały świat.

http://www.makoweabc.pl/2011/12/kalibracja-przycisku-home-w-iphone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W kwestii jakiej?

Po przeczytaniu artykułu z pclab i zapoznaniu się z nową architekturą i możliwościami. Wyraziłem zdanie że zamiast wprowadzać kolejnych launchpadów, innego skrolowania, wynalezienia aplikacji pełno ekranowych i wielu innych wodotrysków.

Zwyczajnie Apple powinno skupić się na wykorzystaniu w pełni wsparcia jakie daje potęga nowego Tahiti.

 

Jeśli mówisz o "Kalibracja przycisku Home w iPhone" tamta osoba wyraziła się jasno - próbowała prostować niczym Steve Jobs że wszyscy tak mają. Najpierw pisze jedno później próbuje odwrócić kota ogonem. - a gdzie spójność wypowiedzi i przyznanie się to błędu w poprzedniej wypowiedzi (poczytaj co wypisał na ipod.info).

 

"Bo nikt nam nie wmówi że czarne to czarne a białe to białe"

 

=P~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zapewne niektórzy z was korzystają z programu iNapi - alternatywa windowsowego napi-projekt dla osx.

Jest oficjalny temat, w którym to autor pisze od czasu do czasu jak i inni ludzie, pytania, problemy, propozycje. Ostatniego czasu, przez pół roku nic się nie działo. Jedna osoba dodała wpis iż zrobiła nową ikonkę.

 

Pojawił się bystry moderator i zamknął temat.

Nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku.

To jak aktualnie autor programu, będzie chciał coś napisać odnośnie swego programu, musi zakładać nowy temat, gdyż stary został zamknięty - to się nazywa... =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i ja dołączę.. napisałem na tym dziwnym forum temat, ten sam co na tym. Może ktoś z nich znałby jakieś inne wyjście.. Otrzymałem cudną odpowiedź.. sprawdźcie sobie sami:

 

http://myapple.pl/kosz/225999-mac-i-ipad-synchronizacja-zdjec.html

Niebawem dołączę rozmowę z tym moderatorem.. ;-)

 

[ Dodano: 2012-04-23, 22:17 ]

Nie czekałem zbyt długo na odpowiedź mod'a :D screen w załączniku..

post-4190-13904296989471_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamiPL, tutaj akurat sam się prosiłeś pisząc w poście ewidentnie o hackintoshu:

Wiecie może jak synchronizować zdjęcia hackintosh - ipad?

...a oni mają na to oficjalne uczulenie. Więc nie rozumiem ani Twojego zaskoczenia ani pretensji do moderacji.

Jeśli chcesz na tamtym forum pisać, nie wspominaj o hacku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te słowa fanboj - ostatnio uczulili się. Sam łyknąłem tam ostrzeżenie za wyrażenie fanboj w stronę niektórych ślepo wierzących userów w wyższość Apple.

 

Tak jak pisze rzooff padło złe słowo - je trzeba pomijać. Nijaku Pan XXX odczytał twój post mniej więcej tak.

 

ipPSy9G6OTEL5.png

 

Zrozum iż jak pada magiczne słowo, ukazujące twoją zaradność w stosunku do ich osoby - dyskusja jest skończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mam nic do ludzi korzystających z produktów tej firmy ale ślepa wiara w to że w środku jest magia zamiast zwykłych podzespołów, a napędzane jest to przez genialny system opracowany od zera przez geniuszy z MENSA... - czemu oni nie dopuszczają informacji że coś może być spierdzielone a nie jest to zamierzone działanie!!

 

Odnośnie obniżenia wydajności układu GPU w Cinebench 11.5 z kolejną wersją Liona.

Różnica w wydajności Windows 7 vs Mac Osx Lion jest nie istotna (Windows to syf - jak by nie chodziło nie zainstaluje). Chodziło mi bardziej o sam fakt zaniżania taktowania karty w kolejnych łatkach. Przynajmniej na mojej Ati 5670.

 

http://myapple.pl/wiadomosci/227788-artykul-aktualizacja-os-x-lion-do-10_7_4-juz-dostepna-7.html#post1878521

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej przywitam sie :D

 

zgadzam sie z przedmowca, myapple sie bardzo pozmienialo jeszcze 5 lat temu bylo to naprawde fajne forum, odkad doszly igadzety w postaci iphonow na forum roi sie od dziwnych ludzi, nikt juz nie jest skory do pomocy innym tylko kazdy chce informacji, nie mowiac ze straszny syf moderatorzy robią ... dziwne akcje zniechecily mnie to czestego czytania tego portalu / forum .

 

wchodze tam czasami ale nie tak jak kiedys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś tam fajnie ujął, iż bierze się to z tego że dostajesz od Apple komplet. Komputer i system, jedno i drugie uzupełnia się. Tylko że po ostatnich zmianach i dziurach i błędach, okazuje się że te dodatkowe złotówki nie sprawdzają się i użytkownicy czują się oszukani :] jakoby my mamy to samo za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.