Skocz do zawartości

Broadcom BCM94311MCG


spawach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Snow 10.6.6 Rentail.

Niestety gdy padła mi bateria w laptopie WiFi przeszło w tryb uśpienia. Aktualnie nie mogę go wybudzić ze snu :) tzn w Airport klikam na "Włącz AirPort" i nic się nie dzieje. Sposób na to jest prosty uruchomienie LiveCD Ubuntu wtedy karta się włączała ale gdzieś zapodziałem tą płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi też karta zadziałała OOTB, co prawda nie zainstalowała się sama po włożeniu do laptopa z zainstalowanym już Mac OS X, ale przy ponownej instalcacj OS X sam wykrył kartę i zainstalował jako Airport. Karta działała tj łączyła się z siecią Wi-Fi, a więc chyba nie możemy mówić o blokadzie w BIOS'ie.

[ Dodano: 2011-04-03, 09:19 ]

log

 

Apr  3 09:26:52 Mac-Pro-Poldek AddressBookSync[162]: Client state being vacuumed
Apr  3 09:27:28 Mac-Pro-Poldek Apple80211 framework[126]: airportd MIG failed (PowerEnable Event) = 5 (Input/output error)  (port = 43639)

 

 

U mnie karta uległą "zawieszeniu" po tym jak sam ją wyłączyłem w Preferencjach systemowych lub po ściągnięciu updatów. Usunąłem ją z listy (- )żeby dodać (+) ponownie, niestety system nie widzi karty...

 

 

Właśnie przeinstalowałem system Wi-Fi wysypało się po ściągnięciu updatów... Właśnie instaluje Mac OS X od początku i nie będę pobierał uaktualnień, zobaczymy jak będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam niestety inny problem z ta karta. Poruszalem juz ten problem wczesniej w osobnym temacie ale nikt mi na niego nie odpowiedzial. Instalowalem MacOSX SL 10.6.6 uzywajac jeszcze wczesniejszej karty wifi AzureWave. Dokupilem WiFi Broadcom ze wzgledow na fakt iz uprzednia nie dzialala. Po wymianie karty system mi sie nie bootuje. Wracam na poprzednia i wszystko smiga. Wkladam znowu broadcom i staram sie przeinstalowac MacOSX na nowo ale niestety blad powraca, poprostu nie pozwala mi na jego reinstalacje. Myslalem ze przyczyna moga byc wczesniej utworzone pliki SMBIOS i DSDT pod uprzednia konfiguracje mojego lapka czyli z wifi azurewave ale przeprowadzilem probe instalacje na nowym hdd i jest to samo. W BIOSie niestety nie ma za wielu ustawien. Laptop to MEDION MD96630. Gdzies wyczytalem, zeby karta zaczela dzialac trzeba edytowac kext IO8011..., dokladniej jego plist i dodac w nim ID karty. Nie bardzo wiem jak go uzyskac.

Tu jest link do KP jaki wyswietla mi sie podczas odpalania kompa z BCM94311MCG:

http://hamac.pl/topics15/snow-leopard-i-konflikt-z-wifi-bcm4311kfbg-vt4607.htm

Prosze o jakies rady. Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.