Skocz do zawartości

Stawiamy Liona na Hackintoshu.


MietasSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Możesz użyć programu DSDT Auto-Patcher jeżeli jest tam twoja płyta gł. lub podobna (parametry) musisz sprawdzić lub szukać w sieci (metoda prob i bledow) ;-)

 

[ Dodano: 2011-03-10, 23:22 ]

Nowe NVEnabler pod 10.7 dla kart 9xxx (nie sprawdzałem) piszcie jak działa!!!

 

Na NVEnabler z Snow-a kiepsko działa mi na TV w 1080p i nie działa klonowanie

 

Esta e a versao do NVEnabler para o novo Lion 10.7 para placas NVidia 9400gt e outras na linha 9

Abraco a todos e boa sorte!

tłumaczenie google

To jest wersja nowego Lion NVEnabler do 10,7 dla nVidia 9400GT i innych na linii 9

Przytul się do wszystkich i powodzenia!

904-DSDT Auto-Patcher.zip

NVEnabler.kext.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękować za pomoc :) ----------------- N OV A T I O N-------------------------------

śmiga lionek jak tralala porostu przekombinowawszy zamiast postępować tak jak napisane 8-) dzięki wielkie xpc lepiej mi smiga na iboot zamula . ---------jeszcze tylko mam 32 bity jadro rozszerzenia , myska mi sie kreci koleczko odwrotnie ale tak fajnie

 

- a xpc ustawiłem na MacPro 3.1 pod moja płytę nie do końca wypełniłem ale idzie szybciutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MietasSR,

 

## Novo iboot-1.4 Estável##

- Muitas Mudanças-->Dużo zmian

 

Mnie nie wykrywa poprawnie CPU a ramu nie widzi wcale!!!

Zmiany w menu mniej ustawień

 

Co do nowego NVEnabler to działa mi poprawnie obraz na TV/HDMI+Audio ale dalej nie działa klonowanie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z KOREANSKIEJ STRONY

XPC (build 10.03.2011) jest zwolnione.

jak również wrażliwe na dsdt.aml cpu iBoot, jeśli stosuje się niewłaściwy patch, jak pokazano poniżej w trakcie ładowania systemu zawieszenia lub jądra (kernel panic) mogą doświadczyć.

Środki zaradcze na dsdt.aml jest spróbuj uruchomić bez.

XPC (build 10.03.2011) Jak zainstalować

- Po pierwsze, należy skopiować folder do efi USB i daje Efilrd20.

- Wykorzystanie istniejących boot loader iBoot tych, którzy dadzą się zastąpić istniejący plik.

- Dsdt.aml do pliku / EFI / xpc skopiować i dać do folderu.

- Setting.plist otworzyć ustawienia systemu.

- Szczególnie w trybie debugowania eliminuje.

- Poprzez zastąpienie części jądra mach_kernel z należy dać.

- Część DeviceProperties na karcie graficznej stworzy efi-string.

- Seolchiwanryohu cieszyć OS X!

http://osx86.tistory.com/1085

 

oswaldini: linki podajemy w code ! Ostanie upomnienie, potem lecą warny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh wiem wiem, nie wiem jakim cudem znowu przeoczyłem to "A" :) Chyba nadszedł czas kiedy trzeba wziaźć się za robienie kextów do audio :/

 

EDIT: Na powyższym AppleHDA dla ALC889 jest to samo :/ Legacy od Admina oraz standardowa poprawka do DSDT. Oby w finalnej wersji Liona nie było takich jaj...

 

PS: System bootuje jak błyskawica i to z dysku o max transferze 60mb/s. Chyba nawet Snow tak szybko nigdy mi nie odpalał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prośiłbym o wskazówki jak wykonać poprawnie bootujący klucz USB (co wgrać i gdzie) aby móc uruchomić komputer (Asus P5W DH Deluxe | EN9400GT | 4GB Ram | Core 2 Duo E6750). Wykonałem bootujące USB w/g poradnika http://hamac.pl...-usb-vt258.htm. W efekcie komputer się uruchamia pojawia mi się graficzny interfejs z opcjami wyboru ale nie mogę uruchomi instalacji Lion'a z przygotowanego klucza USB czy też z HDD - nie ma ich do wyboru w menu "Boot Manager". W tym menu znalazłem wzmiankę o (Device Path: primary slave) normalnie mam tam podłączony napęd DVD (PATA). Podłączyłem w to miejsce spreparowany HDD PATA, ale nadal instalka się nie uruchamia. USB i HDD przygotowałem zgodnie z poradnikiem http://3rr0rists.net/maci...ion-on-pc.html.

 

Porobiłem trochę prób, zrobiłem bootujący klucz USB korzystając z http://hotfile.com/dl/110..._Lion.dmg.html, efekt jest taki że na P5W pojawia mi się "MBR Start" i czarny ekran. Uruchamiając z tego klucza Laptopa Dell D630 o dziwo startuje bootloader i mając podpięty drugi klucz USB z spreparowaną instalką Lion'a mogę przejść do instalacji systemu. Instalacja po chwili się zawiesza ale startuje więc obydwa klucze są OK. Nie wiem tylko co dograć/zmienić na bootującym USB aby na P5W dostępny był spreparowany dysk HDD lub klucz USB.

 

Na klucz wgrałem też

- dsdt.aml lokalizacja (efi-xpc)

- FakeSMC.kext lokalizacja (extra_kext) dodatkowo kombinowałem dogrywając różne Kext'y z działającego Snow'a ale nic to nie dało ;(.

 

 

Ustawienia w biosie są takie jak dla "Idealnego Hackintosh'a" http://hamac.pl...osh-vt1132.htm. Ładowałem na próbę standardowe ustawienia dla biosu i nic tylko "MBR Start" i czarny ekran

 

Może ktoś z kolegów posiada spreparowany działający klucz USB pod tą Płytę lub łopatologicznie napisze mi co gdzie mam wgrać i w jakiej wersji

 

Pozdrawiam jeszcze ze Snow'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.