Skocz do zawartości

UniBootX dla ASUS P5W DH Deluxe 4.0 - Developer Preview


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
314TeR, wiem, że jestem (jesteśmy :P) troszkę "pain in the ass" pytając wciąż o to, ale może udałoby Ci się sklecić paczkę niedługo? :) byłby to miły prezent na święta ;)

 

Szczerze mówiąc będzie ciężko... zwyczajnie nie mam czasu w ogóle zająć się OSx86 nawet na własnym sprzęcie... Szansa jest na prezent świąteczny, ale raczej nie wcześniej niż za tydzień półtora... powinno mi się wtedy deczko zluzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odzyskałem wreszcie sprawną P8Z68 DG3, więc na dniach ogarniam temat z podstawowym haMac'iem a po nim P5W DH Deluxe.

 

Jeśli ktoś chce przekazać darowiznę w celu wspomożenia działania forum, to może to uczynić na PayPal, adres forum at osx86 dot org dot pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy niesamowicie ta wiadomość, 314TeR !

 

Pytanie z innej beczki. Po dołożeniu RAMu wywalało mi błąd przy bootowaniu "PCI configuration begins". Tricki z npci=0x2000 i 0x3000 nie działały. Poszukałem po forum i wychodzi na to, że po dołożeniu RAMu trzeba zmodyfikować DSDT.

I w związku z tym pytanie, czy Twój instalator post-install tworzy dynamicznie DSDT? Bo tak to sobie wyobrażam.

Nie wiem co teraz mam zrobić, by nie zespuć (bo zbyt dużo pracy włożyłem w tego Snowa) - mogę wyrzucić DSDT, dołożyć RAMu i liczyć że system normalnie wstanie? A potem zainstalować od nowa Twoją paczkę (czy raczej wygenerować nowe DSDT Chameleon Wizardem, bo uaktualniałem przez to chameleona?) ?

I swoją drogą, wiem, że nanosiłeś specjalne poprawki do DSDT dla tej płyty - generator DSDT z chameleon wizarda też je robi?

Zamotane troszkę, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi :)

 

Pozdrawiam,

roykovsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w związku z tym pytanie, czy Twój instalator post-install tworzy dynamicznie DSDT? Bo tak to sobie wyobrażam.

Tak

mogę wyrzucić DSDT, dołożyć RAMu i liczyć że system normalnie wstanie?

Z BootCD a następnie "przeinstaluj" samo DSDT

I swoją drogą, wiem, że nanosiłeś specjalne poprawki do DSDT dla tej płyty

Tylko do DSDT. Chameleon generuje tabele SSDT aby PM działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.