Skocz do zawartości

Pierwsza aktualizacja Liona 10.7DP2


zet120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma tak różowo.

Coś ostro pozmieniali w ATI4800......kext i po aktualizacji bardzo dziwnie włacza się tryb graficzny.

Najpierw czarno białe kwadraty, a za sekundę pojawia się normalny Pulpit.

Próbowałem z GE i Biosem z VGA w DSDT i wynik podobny.

 

Co ciekawe uruchamiając Liona z trzecią aktualizacją za pomocą XPC0.83_50 dostaję śliczny KP. ;-)

 

Z drugiej strony system uruchamiany wspomnianym wyżej Chameleonem RC5_807 startuje jakby szybciej. (Od Enter w Chameleonie do Biurka w 28sek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej aktualizacji apple zmieniało troszkę wygląd, coraz bliżej też do wwdc 2011- za około 3 tygodnie. Apple coraz to bardziej robi ostatnie szlify, dopracowuje liona do ostatecznego wydania, którego mozna się bedzie lada chwila spodziewać - tzn. gold master. Dodatkowo apple chce udostępnić do sprzedaży pierwszy raz system mac os x w mac app store gdzie można bedzie go kupic i pobrac przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku restartach klawiatura i mysz działa jak należy.

Co do sieci.... kext przerzucony z dp1 do dp2 sieć działa :)

 

Małe zmiany wyglądu, powrót przycisków na te z SL.

Wreszcie nie trzeba się zastanawiać co jest włączone :lol:

Panel preferencji doczekał się możliwości usuwania niepotrzebnych aplikacji.

Regulacja głośności działa płynnie, lepiej niż w SL (w moim przypadku przy zewnętrznej karcie Z-Cinema)

Co do dźwięku ALC1200 u mnie nie działa na SL, więc nie spodziewałem się że zadziała na dp2.

Poza tym system działa nieźle jak na betę jest rewelacyjny.

 

kilka fotek poniżej

post-2105-13904296030463_thumb.png

post-2105-13904296030863_thumb.png

post-2105-13904296031283_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel preferencji doczekał się możliwości usuwania niepotrzebnych aplikacji.

A gdzie dokładnie bo coś nie widzę?

Co do dźwięku ALC1200 u mnie nie działa na SL, więc nie spodziewałem się że zadziała na dp2.

Musisz jeszcze nad tym popracować ponieważ na SL działa i na DP2 również.

Poza tym do Launchpada dodano nową ikonkę (jeszcze nie przetłumaczoną na PL)

 

nowaikona.png

 

która robi to samo co skrót CTRL+strzałka do góry poza tym zmieniono opcje TimeMachine (nie widzę kopii na lokalnym dysku), przy okazji psując okno tych preferencji:

 

timemachine10.7dp2_3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucze. Po pierwszej aktualizacji udało mi się uruchomić sieć przewodową i zassać drugą poprawkę, ale już po drugiej nie mogę nic zrobić z sieciami. Niby karta jest wykrywana i pokazuje, że się połączyła, ale ma dziwne samoprzydzielone IP. Wpisywanie na stałe adresów nic nie pomaga. Czy to może być wina routera? Bezprzewodowej w ogóle nie wykrywa. Ktoś miał podobne problemy? Macie może jakieś pomysły na rozwiązanie? Czy może dać sobie na wstrzymanie i czekać na finalną wersję i wtedy walczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era programu Kext Utility skończyła się na Lionie 10.5... - w nowszych nie działa on prawidłowo!

 

Chyba coś namieszałeś... ;-)

 

Kext Helper: Leopard 10.5.

Kext Utility: Leopard 10.5, Snow Leopard 10.6, najnowsze wersje działają też na Lionie 10.7.

Kext Wizard: Snow Leopard 10.6, Lion 10.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.