Skocz do zawartości

Iaktos L2 - PCI Configuration Begin.....


dsevenpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z instalacją maca na moim laptopie.

Wyskakuje informacja ''PCI Configuration Begin....'' no i na tym koniec.... nic sie nie dzieje dalej.

Próbowałem jeszcze na L1 i to samo, na wersji Iaktos S2 (10.6.3) odpalił, ale po aktualizacji do wersji 10.6.8 problem się powtórzył.

Proszę was o poradę, jak mogę ominąć powyższy problem.

 

___

ASUS K52JT

Procek : Intel Core i5-460M 2,53GHz

Ram : 4GB DDR3

Chipset : Intel HM55 Express Chipset

Video : AMD Radeon HD 6370M 1GB DDR3 VRAM

WLAN : Atheros AR9285

LAN : JMicron

___

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że nie mogę odpalić instalatora z L2, więc chyba podmiana kextów raczej nie jest możliwa?

 

Albo się mylę??

 

[ Dodano: 2012-01-11, 17:03 ]

Halo, podmieniłem AppleACPIPlatform.kext + IOPCIFamily.kext - niby coś ruszyło, ale niestety utknałem na tym momencie.

zdjcie0007sa.jpg

 

Czy może to być spowodowane tym, że nie mam utworzonej żadnej partycji pod HFS+

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, do ślepych ludzi nie należę.

Proszę przeczytać dokładnie temat, zanim zacznienie mi tutaj głupoty pisać.

 

Kolega się zapytał, czym odpaliłem S2 - to odpowiedziałem prosto!

A btw, jakoś mnie sie udało odpalić z BootCD S2 i zainstalować.

 

Problem i obrazek dotyczy wersji L2 którego instalke mam na USB, jak już wcześniej mówiłem podmieniłem 2 kexty, napis PCI Configuration Begin zniknał, lecz stanałem na momencie który jest we wcześniejszym poście !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się zapytał, czym odpaliłem S2 - to odpowiedziałem prosto!

Bardzo proszę zapoznaj się lepiej z działaniem samego systemu, działania BootCD oraz dystrybucji.

 

BootCD zawiera kexty i bootloader potrzebne do odpalenia CZYSTEJ nie modyfikowanej wersji systemu.

 

iAtkos, Hazzard czy inna du*a maryna to dystrybucje, które posiadają już bootloader i własne kexty do odpalenia - dlatego NIE można odpalać distra z BootCD bo mogą wystąpić konflikty sterowników.

 

A btw, jakoś mnie sie udało odpalić z BootCD S2 i zainstalować.

Moje gratulacje, akurat miałeś FUKSA bo wiedzy nie posiadasz, a osoby, które próbują Cię czegoś nauczyć olewasz.

 

Problem i obrazek dotyczy wersji L2 którego instalke mam na USB, jak już wcześniej mówiłem podmieniłem 2 kexty, napis PCI Configuration Begin zniknał, lecz stanałem na momencie który jest we wcześniejszym poście !

Nie odpala grafika, odpal z komendą GraphicsEnabler=No

 

Bardzo możliwe, że nie odpalisz grafiki z pełnym wsparciem QE/CI ani nawet z rozdziałką pełną, w trunku chameleona nie ma info o tej grafice. Nigdzie nic o niej nie ma. Co najwyżej uzyskasz tryb VESA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.