Skocz do zawartości

Styl forum


314TeR
 Udostępnij

Oddaj głosy na najbardziej pasujące Ci style forum.  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oddaj głosy na najbardziej pasujące Ci style forum.

    • BlueSite
      7
    • LightStyle
      1
    • subSilver
      6
    • unMods
      5
    • xabbBlue
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem jakiś czas temu na forum cztery dodatkowe style, w sumie jest ich obecnie pięć:

 

BlueSite

LightStyle

subSilver

unMods

xabbBlue

 

W tej ankiecie wybieramy domyślny styl i dwa dodatkowe. Styl subSilver jako domyślny i dopracowany (bez błędów) styl w phpBB, zostaje bez względu na ilość głosów. Każdy może oddać 3 głosy na style które mu się najbardziej podobają. Styl który zdobędzie najwięcej głosów zostanie stylem domyślnym forum. Dodatkowo na forum zostaną dwa style poza subSilver które zbiorą najwięcej głosów. Podsumowując - po głosowaniu zostaną łącznie 3 style - subSilver plus dwa nowe a ten który zbierze najwięcej głosów będzie domyślnym.

 

Mam nadzieję że wyjaśniłem precyzyjnie "ordynację wyborczą", jeśli ktoś będzie miał niejasności to zanim odda głos, proszę zapytać w tym wątku.

 

Ankieta trwa 7 dni.

 

PS - styl można wybrać sobie w ustawieniach swojego profilu, lub korzystając z małego panelu preferencji znajdującego się z prawej strony pod działami forum a nad "Kto jest na Forum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę... ale musiałbym ją zrobić na własnym hackintoshu - jak opisałem nieco niżej mam z tym parę problemów.

 

Myślę że dało by się pogodzić ;) - co prawda żeby przetestować skórkę u siebie na komputerze musiałbyś posiadać serwer www z obsługą php i mysql, ale jestem w stanie zapewnić Ci testowe forum z kontem admina pełnym dostępem przez ftp, na które mógłbyś do woli testować skórkę.

 

Cyber Duck + Truskawka świetnie działają w tandemie, dzięki temu zdalna edycja plików nie różni się od lokalnej ;)

 

Jak chcesz podjąć rękawicę - to zapraszam już na PW, bo ogólną wizję jak powinna wyglądać skórka forum mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

314TeR, Cyberducka nie używam, wolę transmita, przyzwyczajenie do total commandera :D

Dodatkowo, wiem co potrzeba żeby przetesować skórkę i mam własny serwer z php/sql zarówno zdalny jak i lokalny, więc to mi nie straszne; jeszcze się dogadamy, jeśli dziś do wieczora odpalę tego dziada... to gdzieś do poniedziałku pewnie taką skórkę bym sklecił.

...już widzę jakby zamieścić kompozycję Quartza w topie :D wszyscy wymiękną xD

 

Odezwę się za parę h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję wszystkim głosującym za wzięcie udziału w ankiecie.

 

Niestety dopatrzyłem się paru drobnych błędów w grafice BlueSite i nie mogę go ustawić jako domyślnego stylu i szczerze zastanawiam się nad tym czy go trzymać. Paradoksalnie w ankiecie większość chciała mieć BlueSite, ale naprawdę ustawioną tę skórkę miały tylko 2 osoby, a unMods aż 9-więć.

 

Ponieważ wynik był ankiety jest tak naprawdę bardzo zbliżony, a wszystkie skórki są nadal dostępne do zmiany jakby ktoś chciał, nową domyślną skórką na forum zostaje unMods.

 

Jeśli ktoś chce ustawić sobie SubSilver lub BlueSite - to proszę sobie przestawić w preferencjach konta, lub na głównej stronie forum pod działami jest możliwość zmiany skórki forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.