Jump to content

P7P55D-E + i7 860 opłacalność zakupu

Nitro
 Share

Recommended Posts

...Voodoo nie jest takie złe jakościowo, czy będzie gorzej grało niz alc 888

Będzie gorzej, ale jest to różnica kosmetyczna, a nie typu źle / dobrze.

Dla większości osób Voodoo wystarczy. A Ci, który tą różnicę słyszą i tak nie zadowolą się zintegrowanym audio. Ani VIA ani Realtek, to nie jest sprzęt dla audiofila... delikatnie mówiąc ;)

Zestaw masz kompletnie bezproblemowy z gotowym instalatorem, który robi nawet DSDT -> vide poradniki dla 10.6

DSDT przy tych samych płytach głównych może wyglądać inaczej, zależny to od wersji i ustawień BIOSu/rewizji płyty/podłączonego sprzętu, więc nie powinieneś korzystać z DSDT zmodyfikowanego przez rzooffa. Możesz się na nim wzorować robiąc własne, ale po co, skoro dla całej serii P7P55 jest na forum dostępny UniBootX automatycznie modyfikujący i kompilujący DSDT.

wstukasz flagę mach_kernel i instalacja powinna ruszyć.

Przy ML może nie ruszy... z tego co pamiętam UniBootX ma na sztywno wpisaną flagę i386 i ta sztuczka ta udaje się przy Lion'ie bo on ma jeszcze tryb 32 bitowy, ale ML już się nie odpali...

Co nie zmienia faktu, że można sobie postawić Snow, i potem zachować katalog /Extra wraz z DSDT, a jedynie go zmodyfikować pod ML...

Wszystko rozumiem, przerabiam programem LIM, tylko np podczas uzywania systemu jak wyskoczy mi KP podczas bootowania na Snow Leopard mogłem użyć UniBootX i niepoprawnego kexta, a tutaj, gdy wyskoczy mi jakiś błąd, to nie odratuje bo nie mam żadnego BootCD