Skocz do zawartości

Mavericks - Pierwsze wrażenia, testy, sposoby instalacji.


zet120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Mavericks działa ok.

Safari jest znaczenie szybsze i płynniejsze od Chrome.

Napotkałem też parę małych błędów, głównie z obsługą fullscreeen (czasem animacje wariują i okno przewija się do złej przestrzeni).

 

Największa wada względem Mountain Liona jest taka, że przestało mi działać usypianie, ale na razie nie chce mi się z tym walczyć, bo system ładuje sie z SSD bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś zauważyłem że nie działa XBMC. Wcześniej zauważyłem niedzianie Word 2011. Jest tego pewnie więcej. Niestety taki urok nowej wersji, minie miesiąc i przyjdzie pierwsza aktualizacja do 10.9.1 i większość bolączek miejmy nadzieję zostanie usunięta.

 

Lek na XBMC pod 10.9

 

http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=176500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa świetnie (ASUS N53SV). Safari to błyskawica. Żadna przeglądarka czy to na windę czy na linuxa tak nie śmigała. Mam tylko problem z mail. IMAP nie zapisuje wysłanych wiadomości do folderu na wp, ale wiadomości wysyła bez problemu. Mam pytanie odnośnie natywnego AppleIntelCPUPowerManagement.kext - czy warto się w to bawić? Różnica będzie znacząca? Podobno bez tego nie działa turbo boost w i5. Chciałbym się za to zabrać według tutorialu post nr 118:

http://www.insanelymac.com/forum/topic/283739-guide-install-os-x-mountain-lion-1082-on-asus-n53snn53svn53sm-notebooks/page-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ... chwilę odpuściłem wertowanie forum bo zająłem się pracą na swoim Hacku.

Zauważyłem jednak, że Mav jest za darmo i mnie korci.

 

Czy ktoś z takim sprzętem jak mój (np oswaldini) może potwierdzić, że wystarczy tylko pobrać update z AppStore, zainstalować i znowu w S/L/E zainstalować AplleHDA?

 

Oczywiście mam Clovera (w instalacji pomagał oswaldini), przed chwilą robiłem update z 10.8.4 na 10.8.5 i było bezbolesne, więc fajnie jakby tak było z 10.9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ... chwilę odpuściłem wertowanie forum bo zająłem się pracą na swoim Hacku.

Zauważyłem jednak, że Mav jest za darmo i mnie korci.

 

Czy ktoś z takim sprzętem jak mój (np oswaldini) może potwierdzić, że wystarczy tylko pobrać update z AppStore, zainstalować i znowu w S/L/E zainstalować AplleHDA?

 

Oczywiście mam Clovera (w instalacji pomagał oswaldini), przed chwilą robiłem update z 10.8.4 na 10.8.5 i było bezbolesne, więc fajnie jakby tak było z 10.9 :)

 

akutalizacja jest bezproblemowa wystarczy przekopiowac kexty z folderu 10.8 do 10.9 w cloverze.

 

AppleHDA po instalacji Mevericka przez KextWizard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojawił się upgrade dla Office 2011- Microsoft Office Mac 2011 14.3.9 Update - poprawia crasha który wywoływał Mavericks.

 

Przed aktualizacja pamiętajcie o przywróceniu prawidłowej nazwy pl.lproj w /Applications/Microsoft Office 2011/Microsoft Word.app/Contents/Resources)

http://support.microsoft.com/kb/2902808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.