Skocz do zawartości

GF8600GT TV Panasonic i brak obrazu pod SL


Rosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewiem problem. Kupilem sobie telewizor LCD 32 cali firmy Panasonic, podlaczylem go z hamakiem kablem DVI do HDMI. Na dwoch dyskach mam zainstalowyny SL i W7. Przy starcie systemu mam obraz i wszstko gra jednak gdy OS sie wgra zamiast pulpitu systemu nastepuje ciemnosc. Wyczytalem ze istnieje mozliwosc dogrania wiekszej ilosci sterow odpowiadzialnej za rozdzielczosc. Pomozcie.

Wspomnie ze W7 startuje bez problemow rozpoznaje TV i ustawia rozdzialke na 1280x720 a SL niestety nie.

 

Moj komp:haMac: ASUS P5W DH Deluxe | Core Duo 2.4 | 4GB DDR2 | GF8600GT | Snow Leopard Retail

TV: Panasonic Viera TX32LE7F/S

Kabel laczacy karte graficzna: DVi do HDMI

 

Jakich informacji jeszcze potrzeba aby mi pomoc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem co nastapilo, gdy podbinam stary kabel tzn DVI do VGA i podpinam pod stary monitor pod chameleonem otrzymuje obraz tak jak to bylo dawniej (przypominam stary monitor)

Podpinam kabel DVI do HDMI pod telewizor Panasonic pod chameleonem tak jak pisalem wyzej obraz botowania i szary obraz z symbolem jablka jest , obraz znika gdy powinien pojawic sie juz wgrany sys. operacyjny.

Wgralem Clovera, na poczatku tak jak mowiles sprobowalem bez klucza, nie udalo sie system zatrzymuje sie podczas wgrywania systemu. Wprowadzilem klucz NVCAP to samo wyskakuje lista wgrywania i zatrzymuje sie na ktoryms z wierzy i koniec. Ciekawostka pod Cloverem na kablu DVI do VGA i tym drugim system zatrzymuje sie na liscie wgrywania systemu.

Jakies sugestie??

 

[ Dodano: 2013-07-12, 21:41 ]

Panowie pomozcie [-o<

 

[ Dodano: 2013-08-16, 17:20 ]

Panowie czekam juz od miesiaca na pomoc, czy nikt z was nie wie jak to naprawic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.