Skocz do zawartości

Problem z instalacją sterowników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam problem z zainstalowaniem sterownika dzwieku oraz internetu na systemie 10.8.2 (niresh) , posiadam podespoły AMD i zgodną karte dźwiękowa i internet, mimo wszystko nie udaje mi się to.

Karta dzwiękowa to Realtek alc889

Internet LAN - RTL8111E

Strona producenta z płyta główną :

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-990xa-ud3rev_10

 

Mam zastrzeżenia co do rev 1.0 , gdyz moja plyta na napisane na sobie 1.1 a takowa nie istnieje na stronach gigabyte.

dodatkowo napotkałem wielkie rozczarowanie, po wlaczeniu ubuntu na test , w informacji o polaczeniu pisze mi ze uzyty sterownik to r8169 jesli chodzi o internet :(

 

[ Komentarz dodany przez: 314TeR: 2013-07-03, 14:26 ]

Proszę zapoznać się z regulaminem i instrukcją obsługi forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie uruchomilem , na sterownikach r1869 na stronie producenta sa wypisane bzdury albo to wina tego że mam rev 1.1 którego nigdzie nie ma , w takim razie co z dzwiękiem? Czy mam zainstalowac winde i zobaczyc jakims programem dzwękówke czy da sie to zrobić z posiomu maca lub ubuntu na plycie?

 

dodatkowo czy jest sposób by pozbyć sie artefaktów? Pojawiają sie różnie raz są raz ich nie ma (z kextami i bez obecnie nie instalowalem zadnych kextów , włączone mam Graphics Enabler dla HDMI żeby działało)

post-5564-13904297761122_thumb.jpg

post-5564-13904297765058_thumb.jpg

post-5564-13904297769006_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze juz nic wiecej do poprawienia :) Czy moglbym prosic o pomoc? Naprawde brakuje mi juz niewiele wlasnie instaluje windowsa by dowiedzieć się jaka jest ta karta audio, ale bardziej irytują artefakty.

 

Posiadam grafike Shappire Radeon HD6870 1024MB

32GB RAM DDr 2000Mhz

Procesor Phenom 1100T

Zainstalowany obecnie system to 10.8.2

 

edit/

Audio to Realtek ALC889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.