Skocz do zawartości

Aktualizacja iLife oraz iWork dla OS X


iRissen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza konferencja Apple daje nam wiele nowości takich jak nowa linia MacBooków z Retiną czy Maców Pro. Wśród nich jest także zaktualizowanie pakietów iLife i iWork

 

Movie dla OS X został ubrany w nowe szaty oraz zyskal wsparcie dla edycji filmów nagranych z prędkością 120 klatek na sekundę, czyli filmów w trybie slow-motion nagranych iPhonem 5S. Kolejną nowością jest także funkcja iMovie Theater, w której gromadzą się wszystkie z edytowane przez nas filmy. Aplikacje z pakietu iLife i iWork zarówno w wersji dla iOS jak i OS X dostępne są od dzisiaj za darmo ze wszystkimi nowymi komputerami Mac i urządzeniami z iOS.

numbers_screen.jpg

post-5550-13904298164652_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że da się przeprowadzić aktualizacje nie tylko legalnie zakupionych wersji programów, ale także tych w wersji testowej trial lub pirackich kopii pobranych z sieci.

 

Problemy z aktualizacją z wersji "płytowej" - nie pojawiają się w Mac App Store.

Rozwiązaniem jest przełączenie Mavericka z języka polskiego na angielski i otwarcie Mac App Store po ponownym załadowaniu się systemu. Po wykonaniu tych działań nowe wersje programów powinny pojawić się w zakładce Updates.

 

 

mactrast.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi pomożecie, co jest nie tak?

 

Update Unavailable with This Apple ID

This update is for an app downloaded with a different Apple ID. Sign in with that Apple ID and try again.

iWork jak i iLife rejestrowana na mój adres (ten sam jaki mam w Apple Szopie).

 

 

//edit

 

Cudowałem na różne sposoby... dalej nic.

 

Nawet zainstalowałem triala - to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi pomożecie, co jest nie tak?

 

Update Unavailable with This Apple ID

This update is for an app downloaded with a different Apple ID. Sign in with that Apple ID and try again.

iWork jak i iLife rejestrowana na mój adres (ten sam jaki mam w Apple Szopie).

 

 

//edit

 

Cudowałem na różne sposoby... dalej nic.

 

Nawet zainstalowałem triala - to samo.

 

U mnie to samo, na razie nie mam czasu, ale podobno jak zainstaluje się na wirtualnej maszynie to zaktualizuje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz restart uruchomienie przez Chameleon'a i zmiana języka.

Tylko po co wracać do chameleon'a. Twoje problemy zapewne były związane poprawną a raczej niepoprawną obsługą AppStore, iMessage itp itd przez chameleona.

 

Chameleon u mnie ma się dobrze. Z AppStore, iMessage, iCloud etc. nie ma problemu. Potrzebowałem tylko obejść ten nieszczęsny komunikat (dot. tylko tych aktualizacji iLife, iWork, Aperture). Na nic więcej mi do szczęścia nie jest potrzebny. Może jestem tradycjonalistą, ale wychowałem się na Chameleonie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tym pakietem od Apple. Tak jak zaczęliśmy przewidywać jakiś czas temu podczas jednego z Keynotów. OSX uwstecznia się na poczet multiplatformowości z iOS.

 

Jedynie Keynote jest uzyteczny.

 

Word i Excel od M$ - kasa wydana oszczędzi nerwów z zabawą w Libre i Applowski "biurowcach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamiPL, nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja z tym ich 365 ale nabyłem pakiet M$ Office 2011 Student.

Po szkoleniu na jakie wysłał mnie pracodawca - ECDL... nie żałuję zakupu, "w pełni" mogę wykorzystać potencjał programów.

 

 

Tobie również zalecam zakup M$ Office. (Może jakaś fajna promocja będzie).

Największe bolączki to kompatybilność dokumentów. Rozwalone tabelki, tekst wymagający ponownego formatowania a niech tylko dojdą makra. Po co ci to potrzebne?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.