Skocz do zawartości

10.9 P5WDG2 WS PRO


barylatko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie potrzebny... to kext jaki się używał jak chciało się odpalić jakieś egzotyczne kontrolery ale IDE (ATA) ewentualnie SATA w IDE, a nie SATA w AHCI. Ty masz na 100% kontroler SATA w trybie AHCI i co ciekawe nie mam bladego pojęcia czemu nie chce działać... powinien działać bez konieczności czegokolwiek dodawania do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ok rozumiem. Dodałem tylko to co znalazłem... w sieci nic więcej poza tym nie ma. I nie rozumiem, że kontroler nie jest wykrywany bo tak jak piszesz powinien działać.

 

Edit 

 

Czy aby odpalić poprzez Clovera windows 7 64 bit w trybie legacy potrzebuję w katalogu Drivers64 pliku NTFS.efi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o wasze sugestie odnośnie uruchomienia Windowsa poprzez GUI Clovera.

Odpuściłem AutoSleep, odpuściłem kontroler Marvella ale za cholerę nie odpuszczę tego windowsa. Używam go w sumie do 2 rzeczy. Gram ProEvolution Soccer i montuję filmy na orpogramowaniu Edius. W innym razie bym go olał ale nie.... nie mogę. 

 

Macie jakiś pomysł jak to cholerstwo ruszyć?

Zainstalowałem Winde normalnie w trybie AHCI dodając sterownik z pena. System jest na odzielnym dysku , jedna partycja .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie do 314TeR, czy używając zrobionego przez Ciebie Clovera bez problemu mogę zainstalować Yose?

Nie wiem której wersji Clovera używasz, jak dość świerzej, to wystarczy skopiować zawartość kextów od 10.9 do 10.10 i tyle.

 

Widzę, że nikt nie odpowiada ale juz poradziłem sobie. Poprostu zresetowal mi sie bios i kontroler byl w trybie ide

Ustawienie na AHCI to konieczność... Masz farta że w ogóle zadziałało na IDE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat ponieważ od pewnego czasu dzieje się coś dziwnego. Kiedy chcę wyłączyć komputer to zamiast tego komputer się restartuje. Nie wiem czym to może być spowodowane. Używam paczki przygotowanej przez 314TeR i nic więcej.

Aha jeszcze jedno nie działa mi wybudzanie ani z klawiatury ani z myszy. Jedynie poprzez przycisk power.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.