Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no i udalo mi sie przebrac przez etap instalacji ktora jak twierdzi instalator zakonczyla sie sukcesem niestety po restarcie system uruchamia sie i zatrzymuje przy

Oct  4 05:00:38 localhost kernel[0]: npvhash=4095
Oct  4 05:00:38 localhost kernel[0]: Darwin Kernel Version 10.0.0: Fri Jul 31 22:46:25 PDT 2009; root:xnu-1456.1.25~1/RELEASE_X86_64
Oct  4 05:00:38 localhost kernel[0]: vm_page_bootstrap: 762300 free pages and 24132 wired pages
Oct  4 05:00:38 localhost kernel[0]: kext submap [0xffffff7f80600000 - 0xffffff8000000000], kernel text [0xffffff8000200000 - 0xffffff8000600000] 
Oct  4 05:00:38 localhost kernel[0]: standard timeslicing quantum is 10000 us
Oct  4 05:00:38 localhost kernel[0]: mig_table_max_displ = 73

wie ktos dlaczego tak sie dzieje i jak mozna ten problem rozwiazac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem pierwsza wersje mac os snow przeznaczona na PC wszystko przebiegło sprawnie a system nie daje się uruchomić moze wina lezy po stronie dysku na ktorym sa dwie partycje HFS+ i NTFS na pierwszej instalowalem mac os snow druga partycja NTFS jest pusta

konfiguracja:

GB P965 DS3

DC E2160

Radeon HD4850

A-Data 2gb 800Mhz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak twierdzi instalator zakonczyla sie sukcesem

To znaczy tylko tyle, że pliki skopiowały się na dysk...

 

Piszesz taki sposób, że mimo najlepszych chęci nikt Ci nie pomoże. Dlaczego jedna partycja to ma być za mało? Co się dzieje z partycją na NTFS? Co powybierałeś przy instalacji? Co w ogóle instalujesz? - bo jeśli to niby distro oparte na Golden Master, to jest to wyjątkowy niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem potrzebne pliki kext teraz pytanie jak je zainstalować ? da się to zrobić pod windowsem może nagrać pliki na płytę i uruchomić instalatora mac osa i z pod konsoli przekopiować w odpowiednie miejsce na dysku maca ?

edit:

napiszcie jak się wybiera kexy podczas instalacji osa z płyty Golden Master 3.5

jestem zielony a im więcej czytam tym mniej wiem proszę koledzy pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zainstalować maca pod windowsem

Jak ty chcesz zainstalować komputer w system operacyjny?

Mac to komputer, Mac OS X to system... różnica niby niewielka, ale zasadnicza...

z pliku ISO w wirtualnej maszynie ?

Będzie ciężko... a dlaczego... musiałbyś mieć kexty dla sprzętu maszyny wirtualnej... najlepiej poszukaj sobie w specyfikacjach maszyn wirtualnych czy obsługują OS X, a znajdziesz odpowiedź na swoje pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem zainstalowac wersje iDeneb v1.6 10.5.8 Lite Edition wszystko ok do monentu restaru po instalacji za kazdym razem komputer zawiesza sie na ostatnim ekranie biosu probowalem instalacji z roznymi karnelami vanila voodu i jescze jakims nazwy nie pamientam za kazdym razem staje w tym samym miejscu czy to jest problem z biosem płyty głównej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.