Skocz do zawartości

Problem instalatorem OSX i chyba klawiaturą na laptopie HP dv9880ew


music
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 


Poniżej załączam 2 zdjęcia do pokazania  jakie zrobiłem iPadem, które ukazują w jakim miejscu staje instalator z pendrive i  Mac OSX Mavericks (utworzony w Myhack) - instalacja na laptopie  HP dv9880ew. Błąd, problem pojawia się zaraz po uruchomieniu instalatorskia mavericks. I nie wiem co to ma znaczyć ??, touch pad działa kursor, ale tu chyba chodzi o to że klawiatura nie działa, dlatego nie puszcza mnie dalej abym mógł instalować system, bo bez klawiatury to się nie da, podpinałem swoją na usb klawiaturę ale tez nie działa. Używałem dodatkowego kexta do klawiatury ale tez nic. Co ciekawe dystrybucja z OSX i z płyt tez stoi w tym miejscu i pokazuje ten sam ekran. Narazie nie wiem jak to rozwiązać, ale domyślam się ze jest to związane z rozwiązaniem laptopowym, bo na pc stacjonarnym nigdy tego nie widziałem (z nimi mam ładnych parę lat doświadczenia). Proszę bardzo o pomoc o narazie nic nie przychodzi mi do głowy, tylko że może być to problem z klawiaturą (jej nie działaniem).

 

 

Dodatkowo załączam plik ze szczegółową specyfikacją laptopa  HP dv9880ew (wygenerowana przez program AIDA64), jeśli wiecie jakie kexty, modyfikacje  itp. użyć w przypadku tego laptopa do instalacji Mac OSX, to napiszcie proszę  w komentarzach. Pozdrawiam z góry dziękuję za pomoc.

post-13-0-65516900-1396559625_thumb.jpg

post-13-0-08703400-1396559669_thumb.jpg

AIDA64-raport (HP Pavivlion dv9880ew).htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj myHacka, nie baw się w dystrybucje. Postaw retaila z podłączoną klawiaturą i myszką po USB. Kexta do PS/2 dodasz po instalacji i skonfigurowaniu.

Dystrybucji juz dawno od lat nie uzywam, tylko retail - czyli recznie wszystko kontroluje i tworze bo zas ostatnio sam odkryłem, że myHack narzedzie to robi dziwne rzeczy z pendrive, a myslałem ze tylko szybko zrobi mi retail system na nim. Co do PS2 to poradzilem sobie z tym, chodz poczatkowo dziwnie to dziala z urządzeniami na USB, ale potem juz po zainstalowaniu systemu normalnie działa klawiatura i touchpad laptopowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.