Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w zlozeniu maca do 1600zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowyn w tym temacie i dlatego potrzebuje pomocy w zlozeniu komputera pod maca

Duzo czytalem na ten temat i cos juz wiem lecz pomoc z waszej strony bedzie dla mnie bardzo wazna.

Wiec chce zlozyc cos do 1600zl nie musi to byc super karta graficzna bo mac mi bedzie sluzyc do tworzenia muzyki

 

jaki sprzet wybralem

 

Plyta Gigabyte GA-H87m--D3H socket 1150

Proceseor  Intel core i3-4330 2x3,5Ghz ( podobno ma zintegrowana hd grafike?? )

Pamiec ram 8giga na poczatek

Dysk samsunga SSD 160giga

oczywiscie obudowa zasilacz i cd-rom

 

 

Czy ta konfiguracja sprzetu bedzie problemowa podczas instalacji os x??

Czy karta intel hd wystarczy do ogladania filmow i przegladania stron ( w zadne gry nie bede grac ) ?

 

Prosze o podanie plusow i minusow jakie moge napotkac w instalacji osx 10.9 ewentualnie podac inna konfiguracje najlepiej max do 1600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wyboru płyty głównej, to ona stanowi bazę i kręgosłup komputera. Od płyty zależy czy OS X będzie działał stabilne a instalacja będzie prosta.

 

Jak nie będziesz wstawiał dedykowanej VGA, to wybierz CPU z zintegrowaną HD4600.

Jaka plyta bedzie najlepsza do osx do 350zl?

z tego co mi wiadomo to wlasnie ten procesor i3 ktory wybralem ma grafike hd 4600 wiec bedzie ok?

Upewnilem sie ten procesor ma hd4600 wiec bedzie ok teraz jaka plyte do procesora wybrac zeby wszystko dzialalo jak nalezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka plyta bedzie najlepsza do osx do 350zl?

z tego co mi wiadomo to wlasnie ten procesor i3 ktory wybralem ma grafike hd 4600 wiec bedzie ok?

Upewnilem sie ten procesor ma hd4600 wiec bedzie ok teraz jaka plyte do procesora wybrac zeby wszystko dzialalo jak nalezy?

Temat taniej plyty glownej pod haswella byl poruszany w tym poscie - http://hamac.pl/topic/8864-najtańsza-płyta-haswell/?hl=%2Basrock+%2Bz87#entry85693

 

np.

ASRock Z87 Pro4 + Aktualizacja biosu do najnowszej wersji

Ta plyta posiada Realtek ALC892 ktory jest rozpracowany przez 314tera + karte sieciowa intel® I217V (dziala na kexcie AppleIntelE1000E.kext) , chipset z87 jak w nowych imacach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat taniej plyty glownej pod haswella byl poruszany w tym poscie - http://hamac.pl/topic/8864-najtańsza-płyta-haswell/?hl=%2Basrock+%2Bz87#entry85693

 

np.

ASRock Z87 Pro4 + Aktualizacja biosu do najnowszej wersji

Ta plyta posiada Realtek ALC892 ktory jest rozpracowany przez 314tera + karte sieciowa intel® I217V (dziala na kexcie AppleIntelE1000E.kext) , chipset z87 jak w nowych imacach

Super to juz wiem jaka plyte glowna kupie dobrze wiedziec jaki kext bedzie potrzebny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.