Skocz do zawartości

Instalacja Yosemite


woytas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na opinię na temat bety. Różnice i etc. Bo nie wiem czy zostać przy DP4 i czekać na aktualki, czy lepiej wgrać betę.

Co do ALC 888, to ja rolluję kexty do 10.8.5 i wszystko działa. Nie wiem jak innym.

Pozdrawiam!

Żem się uśmiał, DP4=Beta 1

 

//Createinstallmedia już działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta sprawuje się na moim sprzecie w zasadzie bez zarzutu poza jednym sporym problemem - karta WiFi działa, ale przestała wyszukiwać mi jakiekolwiek sieci. Mam starego poczciwego Asusa WL-138g v2, który odpala OOB i działał dobrze aż do 10.10 DP3. Próbowałem przywrócenia IO80211Family.kext z 10.9.4, ale nie pomogło. Proszę o pomoc.

 

/Czy mógłbym prosić kogoś o upload oryginalnego IO80211Family.kext z 10.10 DP3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie u mnie - wszystko działa chyba dobrze :) Pytanie jedno, czy u was również w czasie uruchamiania systemu (po wybraniu dysku z clovera) macie jasne tło z białym jabłkiem w czarnym prostokąciku? Pojawia się to u mnie i tak trzyma do czasu przeskoczenia na czarny obraz z ładowaniem i następnie ukazaniem ekranu logowania. 

 

BTW, w końcu u mnie po kliknięciu w "Ten mac…" wyświetla się wszystko, a nie jak poprzednio następowało wylogowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa safari z YT - wczoraj sprawdzałem głośniki właśnie wchodząc na YT, ponadto w tej safari działa mi adblock. Co ciekawe chat facebookowy lepiej współpracuje z iMessage niż poprzednio, przynajmniej mi się tak wydaje. Niestety próba połączenia Apple ID z iMessage niczym się nie koczy - 20 minut kręci się kółeczko i nic, nie loguje, ani nie wyskakuje żaden komunikat.

 

edit :

 

ktoś wspominał o niedziałającym kalkulatorze - jako aplikacja nie działa, ale po dodaniu go w panelu powiadomienia (jest tam taki widget) działa dobrze, przynajmniej częściowo jakoś można sobie poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam same dobre wiadomości dotyczące HD 4600 i DP8. Nie trzeba odpinać kabla przed bootowaniem, działa HDMI, można podpiąć drugi ekran a co najważniejsze bootuje pojedyncze HDMI co jest nowością od 10.9.2 :) Przy przejściu na tryb graficzny są artefakty ale potem po odświeżeniu ekranu wszystko gra i pojawia się biurko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co najważniejsze bootuje pojedyncze HDMI co jest nowością od 10.9.2 :) Przy przejściu na tryb graficzny są artefakty ale potem po odświeżeniu ekranu wszystko gra i pojawia się biurko :)

 

Dzięki za info! Za 2 tygodnie będę miał dostęp do prawdziwego Maka, znajomy mi zrobi pena z DP8. Sprawdzę czy na mojej MSI ruszy i dam znać. Dobrze, że wstrzymałem się z zakupem karty graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal, przynajmniej u mnie, nadal się wieszają te kexty. Co ciekawe jest nowy moduł raportowania błędów tj można zaraportować każdy crash a dodatkowo w przypadku GPU hang robiony jest dodatkowy raport. Będę go musiał w wolnym czasie wysłać Pikerowi, może coś poradzi. Coś mi się wydaje że bez edycji FB się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Ponieważ wróciłem do OSX, pobrałem sobie DP1, ponieważ nie chciałem Bety, tylko DP. 

Moje pytanie brzmi: Dlaczego nie pojawiają mi się aktualki do DP8? W Appstore brak jakichkolwiek aktualizacji. I ciągle jestem na DP1.

Czekam na odpowiedź!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Ponieważ wróciłem do OSX, pobrałem sobie DP1, ponieważ nie chciałem Bety, tylko DP. 

Moje pytanie brzmi: Dlaczego nie pojawiają mi się aktualki do DP8? W Appstore brak jakichkolwiek aktualizacji. I ciągle jestem na DP1.

Czekam na odpowiedź!

Pozdrawiam!

Możesz próbować instalować dp2 itp dp3 ... ręcznie z plików pobranych z internetu, torrentow itp , są to chyba nazywane wersje tzn delta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was również nadal po aktualizacji do Beta 3 pojawia się problem z wylogowaniem/restartem laptopa po dłuższym nieużywaniu? Mam ustawione, aby w ogóle nie wygaszał ekranu, a mimo to po jakichś 20 minutach samoczynnie blokuje ekran, skutek taki, że wszystko co było otwarte jest zamknięte, tak jakbym wyłączył i włączył na nowo laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Już mam kupca na mojego laptopa więc kupno nowego kompa tuż tuż :>

Jak już kupię go, to polecacie instalować najnowszą betę Yosemite, czy stawiać Mavericksa i jak wyjdzie final to aktualizować do Yosemite? Bardzo mi się Yosemite spodobało i podobno chodzi szybciej i płynniej od Mav'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.