Skocz do zawartości

Instalacja Yosemite


woytas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc tutaj zapytam. Dlaczego podczas instalacji Yosemite nie mogę klikać myszką? Za każdym razem, gdy kliknę, kursor mi się resetuje do lewego górnego rogu. Właśnie przez to nie mogę zainstalować Yosemite :/ Klawiaturą mogę maksymalnie dojść do wyboru dysku instalacyjnego. Aby nacisnąć dalej, musiałbym użyć myszki, ale niestety resetuje się... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc tutaj zapytam. Dlaczego podczas instalacji Yosemite nie mogę klikać myszką? Za każdym razem, gdy kliknę, kursor mi się resetuje do lewego górnego rogu. Właśnie przez to nie mogę zainstalować Yosemite :/ Klawiaturą mogę maksymalnie dojść do wyboru dysku instalacyjnego. Aby nacisnąć dalej, musiałbym użyć myszki, ale niestety resetuje się... 

Kexty z PS2 podmień na vodoo powinno rozwiązać problem.

 

 

https://www.dropbox.com/s/9vebzzg0uj93uet/VoodooPS2Controller.kext.zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem to na Mac Mini, miałem ten sam problem tzn myszka cały czas wracała do lewego górnego rogu - odinstalowałem (miałem sklonowany obraz na drugim dysku), kolega na Mac Pro także miał problemy z systemem - formatował partycje. To nie jest działający system, a jedynie próbka dla developerów, aby mogli testować nowe możliwości systemu... Nikt nie powinien instalować tego na głównym komputerze, jeśli nie masz drugiego w zapasie. Na Mavie system wstaje w 13 sec, na 10.10 w 20s. - chociażby dlatego nie warto.

 

A może lepiej działa na hamac'ch niż na oryginalnych sprzętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory brak problemów, poza dłuższym uruchamianiem i wyłączaniem to nie zauważyłem żadnych problemów z działaniem Yosemite. Owszem, wygląd docka mi się kompletnie nie podoba, ale dla mnie liczy się funkcjonalność i stabilność. Sprawdziłem na MBP13 late 2011, rMBP13 late 2013, rMBP15 late 2013, MBA mid 2013 i wszystko śmiga jak należy, czyli w sumie tak, jak działało na Mavie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Apple coś działa w kierunku obsługi na D300/500/700 ale na wiele bym nie liczył... Karty AMD są montowane jedynie w MacPro i tylko dla tego że mają wydajniejsze OpenCL od konkurencji, ale to może się szybciej zmienić niż myślisz. Z testów przy okazji wydajności OpenCL z 1W najlepiej obecne wypada nowy Maxwell Nvidii - jeśli Nvidia utrzyma skalowalność OpenCL w wyższy modelach, może się okazać że nie zobaczymy żadnych nowych AMD a tylko Nvidie w przyszłych konstrukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.