Skocz do zawartości

ASRock B75 Pro 3 na wypasie ?


eliminati007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, więc w Clover starczy FakeSMC,nullcpumanagement,RealtekRTL8111 i co w configu ustawić na pewno inject dla nvidi jaka ma być identyfikacja komputera jako Imac 13.2 ? 

 

Edit: jak będe chciał wymienić G860 na I3 3220 (ivy) nie będzie problemu z mieszaniem generacji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę powinienem mieć te wszystkie części dam zanć co i jak jeszcze mam pytanie żeby odpalić dzwięk to muszę ustawić w clover inject 12 i ktoś by mógł podesłać kext pod mojego kodeka ponieważ robiłem pod mojego kodeka i dzwięk chodził ale po uśpieniu już nie więc chce mieć dobrze zrobionego pod 10.9.4  z góry dziękuje za zainteresowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey wszystko już jest złożone mam pytanie odnośnie SMBios Clover widzi go jako MacPro 5.1 nie wiem czy to prawidłowo wydaje mi się że musi być jako imac 13.2 lecz mogę się mylić i jakie argumenty są potrzebne do uruchomienia -v PCIRootUID=1 Inject Nvidia , npci=0x2000 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: poszło mam pytanie do tego alc892 na 10.9.4 muszę mieć w configu od clovera inject ustawiony na 12 ? 

 

Edit1: mam problem z instalacją clovera na dysku niby jest zainstalowany rozruch w biosie jest ustawiony żeby pierwszy z dysku startował lecz się nie wczytuje 

 

Edit2: zrobiłem już żeby się wczytywał z dysku lecz został mi sleep komputer przechodzi w stan uśpienia lecz wybudzić mogę go tylko włącznikiem gdy się włączy jest niby odpalony lecz kręci się "kółko" nie mam nulla jedynie fakeSMC z monitorowaniem temp stany działają 1,58GHz i 3GHz daje zdjęcie i proszę powiedzieć czy wgl sleep odpalony jest 4403429800_1407968930.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

kiedy uśpię komputer i chce go włączyć odpali się lecz jest zawieszony

 

Mam tą płytę główną i również nic nie mogłem zrobić po wybudzeniu komputera. Forumowicze poradzili mi, by pobawić się ustawieniami USB w biosie, ale mówiąc szczerze nie zagłębiłem tematu, ponieważ OSX instalowałem tylko z ciekawości. 

 

W każdym razie, może ta wskazówka będzie pomocna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.