Skocz do zawartości

Propozycja nowego podforum - "pomoc na żywo"


music
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja nowego podforum - "pomoc na żywo"

 

Wpadłem na to po tym jak ktoś napisał że szuka osoby w poblizu gdzie mieszka która pomoże zainstalować hackintosha (takie szukanie zdarza się dość czesto). Ja sam pomagałem takim osobom z okolicy i widze że czesto osoby pytają się czy ktoś w poblizu mieszka taki co im pomoże. Z doświadczenia wiem że nie jest łatwo zainstalować początkującym hackintosha (sam to przerabiałem kiedyś i sam dochodziłem latami do tej wiedzy która mam teraz). Trzeba sporo wiedzieć, to nie instalacja linux i jego konfiguracja, chodź i z tym ludzie mają problemy, ale chyba jest łatwiej z linuxem niż hackintoshem (tu dochodza jeszcze problemy ze sprzetem, jego komatybilnością z OS X).

 

Dlatego propozycja nowego działu na forum. Struktura jego działu to np. podforum według  województwa (stworzone przez admina) , a potem to każdy chętny zakładałby sam już nowy temat np. z nazwą miasta, rejonu  w obrębie którego mieszka i szuka pomocy. Dodatkowo trzeba by w jednym temacie aby moderator, admin opisał  czym to podforum sie zajmuje i zasady gdy zakłada się nowy temat - jego nazwa powinna być nazwą miasta. jest to 15 minut roboty , a jak ludziom ułatwia sprawę nie ma  często lepszej pomocy niż pomoc na żywo drugiej osoby. Dodatkowo porządkowałoby to forum bo i tak pojawiają sie i sa zakładane  takie tematy (wątki) i wypowiedzi na forum.

 

czyli struktura, pod fora z nazwą województwa:

+ mazowieckie

+ lubelskie

+.......

+ ......

+ i inne wszystkie  województwa

 

i potem np. ktoś zakłada nowy temat w swoim województwie np. w mazowieckim temat o nazwie Warszawa. Ja np. w lubelskim - miasto Zamość. A potem już forum żyje swoim życiem. 15 minut roboty dla admina a jaka wieka korzyść,

 

Pozdrawiam i mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie prośby w imieniu początkujących to piszę :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.