Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może potwierdzić dzisiaj działanie iMessage na hackach? Działało bez problemu wg instrukcji z tego tematu, aż do dzisiaj. Hackintosh zniknął z listy urządzeń, do których mogą być przekazywane wiadomość sms z iPhone'a. Na hacku mogę się zalogować do iMessage, ale wysłane wiadomości nie dochodzą... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa jak ta lala. Tylko na jednym kompie pomimo tego ze zaskoczyło to nie chciało wysyłać, czasem odebrał :/

możliwe, że wam szwankuje bo każdy zaczął używać teraz jednych danych z tutka, ja mam swoje unikalne dane z kilku maców.

Ja mam problem na jednym z kompow , wysyla pisze ze dostarczono ale w rzeczywistosci tak nie jest

 

uporales sie jakos z tym problemem ?

 

zmienialem dane rom itp z innych macow niestety zero zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był ten sam objaw kiedy korzystałem z danych podanych w tym wątku. Po zmianie na własne dane z MBA jest ok. Szukam innych działających danych, bo kiedy mam 2 różne kompy na tych samych numerach pod jednym Apple ID, funkcja Find My Mac wariuje :/

Ja uzywam danych z swojego macbook pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generator ROM, MLB, UUID, SmUUID...

http://applemac.tools.greenosx.com/guide/

 

Tutaj wytłumaczenie co i jak dla dociekliwych: http://www.insanelymac.com/forum/topic/303073-pattern-of-mlb-main-logic-board/

Sprawdzalem opcje z generowaniem przez AppleMAChack i niestety nie moge zalogowac sie do imessage , hmm chyba zostaje wybrac sie po numer z imaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba jeszcze długo nie będzie idealnego sposobu na odpalenie iMessage i FaceTime :/ Przez kilka tygodni działało na danych z MacBookAir6,2, wczoraj padł - iMessage nie pozwala wysyłać wiadomości. Zdobyłem oryginalny MLB z iMac12,1, czyli tak jak identyfikuje się mój hackintosh, na jego podstawie generuje SmUUID, CustomUUID i ROM przy pomocy Apple MAC Hack i niestety lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.