Skocz do zawartości

problem z app store i itunes po zainstalowanie 10.9.5


musimisie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Próbowałem znaleźć odpowiedź na mój problem na forum ale bez skutku.
Właśnie zrobiłem update z 10.9.4 do 10.9.5 drivery zainstalowałem nowym multibeastem i prawie wszystko działa:/
1. Przy logowaniu się do app store dostaje taki komunikat: "Your device or computer could not be verified. Contact support for assistance."
2. Przy odpalaniu iTunes (myślę, że to jest powiązane z pierwszym punktem) taką informacje: "An unknown error occurred (-50)

3. Zauważyłem też, że po wyłączeniu komputera dyski zewnętrzne, które są podpięte cały czas działają.

4. Porty USB 3.0 też przestały się spisywać, dyski potrafią się same odłączyć, albo być zupełnie nie widoczne.

Komputer jest tak skonfigurowany:
-płyta Gigabyte GA-Z77X-UD5H

-Intel Core i7-3770 Quad Core

-Gainward GeForce GTX 660Ti

-systemowy SSD Samsung EVO

-ram Kingston 1600MHz

-modem TP-Link TL-WDN4800 450Mbps

 

5. Z wcześniejszych problemów które zauważyłem i nadal występują to: w momencie wysyłania dużych plików wetransferem albo uploudowaniem filmów na vimeo, sieć w całym domu diametralnie spowalnia, nie ma tego problemu gdy uplouduje na innym komputerze.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc merytoryczną:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh poradziłem sobie przed chwilą z iTunes i app store. Clover już mi się gdzieś przewinął. Rozumiem, że twierdzisz, że system będzie stabilniejszy i może zniknie problem, z dyskami i mulącym internetem?
Sugerujesz, żeby przeinstalować cały system, czy wgrać odpoczątku drivery z Clovera?
pozdrawiam i dzięki za szybko reakcje. Jakby ktoś miał taki problem jak ja to po zainstalowaniu (w multibeast) Network > Intel > AppleIntel oraz Disk >TRIM Enabler > 10.9.4+  jest już dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem forum i tutoriale, ale nie jestem wstanie stworzyć klucza z instalką i cloverem. w odpowiedzi zawsze to samo:

sudo: /Applications/Install OS X Mavericks.app/Contents/Resources/createinstallmedia: command not found . Moze to jest powiązane z tym ze mam juz zainstalowany 10.9.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę... pobrałem ją jakąś godzine temu.
dostaje dokładnie taką komendę:
 

musimisie$ sudo /Applications/Install\ OS\ X\ Mavericks.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/USB --applicationpath /Applications/Install\ OS\ X\ Mavericks.app --no interaction

Password:

sudo: /Applications/Install OS X Mavericks.app/Contents/Resources/createinstallmedia: command not found

Jans-Mac-Pro:~ musimisie$

 

Robiłem to na różne sposoby, kopiowanie do terminalu gotową fraze, ale też manualnie wszystko przerzucałem. :(
Przypuszczam, że to albo musi być coś banalnego, czego się poprostu nie zauważa, tylko, że naprawdę przeszperałem hamac.pl i tonymacx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.