Skocz do zawartości

Wasze Hackint0she


24hNaDobe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna ma ten sam fotel, patrz zdjecie wyzej :)

Ja nie chcialem miec tych biurek co wyzej ale nie znalazlem zadnego przyzwoitego blatu w dobrej cenie. W zeszla niedziele w IKEI były dwa blaty w sekcji z uszkodzonymi rzeczami (blaty jak nowki, nie znalazlem zadnych wad) o dlugosci 246cm za 99 albo 129zl nie pamietam. Normalna cena to chyba 349zł. A tak to kisimy sie na 2x 100cm biureczkach :/ Niestety pokoj tez nie za duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie diody, katody i prędkości wentylatorów są sterowane czterema pokrętłami na przednim panelu. Jeśli potrzebuję ciszy i nastroju to skręcam oświetlenie i zwalniam prędkości wentylatorów.

Przy czterech wiatraczkach ustawionych na minimalne obroty temperatura utrzymuje się na poziomie 39st.

A jak idą Święta, to wieszam na obudowie bombki i choinka gotowa :-). A ile frajdy ma moja dwuletnia córka. To główny operator oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Po pewnym czasie walki ze sprzętem (zmiana płyty, procka, vga) udało się złożyć coś na czym bez problemów postawiłem retaila i bez najmniejszych problemów zupgradeowałem go do 10.6.6

Walka była raczej potrzebna bo i wcześniej sprzęt mało kompatybilny (oparty o CPU i chipsety AMD)

 

Obecna konfiguracja:

 

Intel i7 860 2.8GHz

Asus P7P55D LE

6GB DDR3 PC-1333

Asus Ati Radeon HD 5770 1GB

LG DVD-RW

Sony Blu-Ray

dźwięk, LAN zintegrowany

czytnik kart pamięci (all in one / no name :D ) - działa pod Snołem, czyta karty bez problemów

chłodzenie: Gigabyte Galaxy

obudowa: CoolerMaster HAL-932

Monitor: Asus 22"

Projektor: BenQ

Drukarka Dell V305 (WiFi)

Głośniki: 6 + Subwoofer (Creative)

Klawiaturka, myszka - Logitech (bezprzewodowe)

Cały wymieniony sprzęt działa bez zastrzeżeń pod najnowszym Snow Leo 10.6.6

 

Sprzęt za naprawdę rozsądne pieniądze, chyba nie najgorszy, mnie wystarcza i i pochwalić się chciałem. Tylko miłe uwagi przyjmuję :D

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.jpg

10.JPG

 

Uwagi (miłe) mile widziane, inne .... :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scg32, ja też tak mogę :P

52862657.png

 

 

BTW - Moje bebechy :D

komp1.png

 

Sprzęt:

MSI P55-GD65 (Intel P55) | i5-750 2.66 Ghz | G.Skill ECO 2x2GB 1400Mhz CL7 | NVidia GeForce 9400GT 512MB | ALC889 | Scythe Mugen 2 | 2x SilentiumPC Sigma EVO 120 mm | Cooler Master Elite 334 | Zasilacz Corsair HX520W | LG DVD-RAM GH22 SATA | Seagate 500GB ST3500418AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

och Panie kolego ! Porządeczek w kablach zrób tak żeby ich nie było widać. Temperatury spadną znacząco. Na tylnej ścianie masz nawet otwór na kable z zasilacza :) Pomimo że u siebie mam nie odpinane kable to ich w ogóle nie widać :) Wszystko wsadziłem pod lub za płytę główną. Jak znajdę chwilę cyknę fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Fajnie wygląda :) Aha za obudowę ile zapłaciłeś (czy już miałeś) ?

 

Odnośnie HD4850

http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1ASUT_PLPL401&q=HD4850+hackintosh&aq=f&aqi=&aql=&oq=

345 z przesyłka za sprawnego G5 1,6Ghz, sprzedałem procesor, kartę, zasilacz i płytę glowna (przy okazji reanimujac 3 rożne G5 w Polsce ;D) i cena obudowy wyniosła w ten spOsób 0 PLN :-) tacke mobo wzialem ze strego chiefteka dragona, reszta sprzętu stara, nowe 3 wentylatory. Wkład pracy jakies 10-20h. Duzo nitow, wiercenia, szlifierki etc. Dziala przycisk power, dioda, panel audio, USB zrobie jak znajdę kabel, FireWire nie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nowe narzędzie pracy. Dzięki oswaldini za pokierowanie mną abym niepotrzebnie nie przepłacił.

 

ibc9LWCPZu2Vz.JPG

 

 

Co ciekawego wywnioskowałem, prawdopodobnie facet ciągnie wszystko z USA (miał zerwane emblematy wysyłkowe z USA). Temu cena była atrakcyjna a ze środka wyjął kabelek z hamerykańska wtyczką.

 

 

 

Z sierpnia.

ibBJZz1TtPNV1.JPG

 

 

PS swoją droga będę sprzedawał HP W2448hc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.