Skocz do zawartości

Wasze Hackint0she


24hNaDobe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to teraz ja się pochwalę moim hackiem
312b5fl.jpg
14o90uh.jpg
Specyfikacja:

  • Intel Core i5 4670K
  • ASUS B85M-E
  • 128GB Samsung Pro 840
  • BeQuiet 500W Silver
  • Asus GTX 650 DCU
  • 8GB DDR3 Kingston HyperX 1600
  • Dell U2414H wraz z podświetnelniem led za monitorem 

Całość skonfigurować pomógł mi oswaldini. Jeszcze raz dzięki :D

Edytowane przez Pablo07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z lewej to wielki plaskacz... ten różowy na brzegach forum, to efekt słabego zdjęcia, czy on tak ma... bo nie powinien. Oznaczało by to rozjechane bardzo składowe RGB, gdzie R byłby dominujący.

 

PS Jest polska firma ART co robi superanckie wysięgniki do montażu na biurkach: http://www.art-multimedia.pl/

Tu masz model co można na nim posiesić więcej niż jeden monitor na jednej "stopie" a do tego regulacje, przepust kablowy 48mm w głównej rurze i rozsądne ceny. Niestety wymagane jest co najmniej 8cm blatu aby śruby chwyciły.

http://www.art-multimedia.pl/index/viewproduct/id/17814/idSub/11493/idCat/15755/productName/UCHWYT%20DO%202%20MONITOR%C3%93W%20LED/LCD%2013-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokaże mojego hacka:

biurko_zpscf82e895.jpg

 

komp_zpsf1bf96ba.jpg

 

Dosyć budżetowy, dorwałem serwerową obudowę Chieftec Dragon Big Tower, klasyk taki, wielki i ciężki. Obudowa była nowa, za przysłowiowe grosze.

  • i7 920
  • Asus p6t Deluxe v2
  • 9 GB DDR3 1333 MHz
  • 120 GB SSD Samsung Evo 840, 30 GB Kingston SSD Now i trzy dyski talerzowe po 500 GB 2,5''
  • Gigabyte Radeon HD 7970 GHz Edition 3 GB GDDR5
  • Apple Cinema Display 23''
  • Obecnie Be Quiet! Dark Power 450 W (muszę wymienić na inny, niestabilne napięcie 12V)

Dodatkowo podpięty mam interface Line6 TonePort UX1, do którego podpięty mam sprzęt audio (nie widać na zdjęciu ani TonePorta ani sprzętu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to i ja się pochwale moim „hamacem”. Z racji tego, iż mój główny pc jest strasznie głośny, to od kilku miesięcy zamierzałem się na złożenie czegoś cichego i względnie taniego do muzyki, filmów i netu + ew. jakiś drobnych prac.

 

Config:

 

Procesor: Intel i3-3220 

Chłodzenie CPU: Thermaltake slim-x3 

Mobo: Asrock B75 Pro3-M 

Ram: A-Data 2x4gb 1600mHz 

Grafika: Geforce Palit GT720 Palit 2gb ddr3 PASYWNY

Dysk: SSD Plextor M5S 128GB

Obudowa: Niemiecki szrot z zasilaczem 300W posiadającym certyfikat 80 plus bronze 

Mysz + klawka: Lenovo all-in-one-pc SK-8861

Monitor: iiyama x2483hsu (matryca mva - poprzedni monitor miałem na ipsie)

Przydałby się jeszcze drugi monitor - niestety brak już miejsca  :evil: 

 

 

 

post-3975-0-39667900-1419103545_thumb.jpg

post-3975-0-44919400-1419103549_thumb.jpg

post-3975-0-23874700-1419103552_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się troche z c-states - ostatecznie dałem sobie loozu bo praktycznie nie korzystam z usypiania - komp chodzi praktycznie 24h/7d. Doszedłem do etapu, że komputer przechodził w stan uśpienia, wybudzałem go z klawiatury, poczym miałem czarny ekran z kręcącym się kursorem maca :/ Chciałem się ustawieniami ramu w biosie pobawić, ale puki co nie miałem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zmiana szklanego stołu na... (powolutku przygotowuje się na miejsce do montażu stojaka na 2 monitory)

 

PS zaciskarka i kilja RJtek czekają na jutrzejszą II rundę walki z kablem, który nie wiedzieć czemu łączy NAS z ruterem tylko z przepustowością 10/100.

 

IMG_7013.jpg

 

 

//edytowano

 

Wstyd. Wsadzając do RJtki końcówki mi się przestawiły w jednej wtyczce.

Najlepsze było moje zdziwieni jak sprawdzałem miernikiem pary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.