Skocz do zawartości

Zestaw do 2500zł


Antosiwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie... Panowie szybki temat, chcę złożyć zestaw pod Snow Leopard albo Liona (zależy co doradzicie)

Wałkuję już kilka dni forum, nie znam się za bardzo, ale obiecuję że się nauczę, z góry przepraszam jak czegoś nie rozumiem.

 

czytając wątki "jaki sprzęt wybrać" postarałem się powybierać coś dla siebie:

 

MSI Z68MA-ED55 (B3) ~ 650zł

Intel Core i5 2500K 3.3 GHz BOX ~ 900zł

SAPPHIRE AMD Radeon HD6770 512MB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-E (850/4800) ~ 450zł

DYSK SEAGATE 500GB SATA III 16MB 7200 ST500DM002 ~ 350zł

LITE-ON DVDRW LH-20A1L ATA Device (taki mam)

PROMO COOLERMASTER GX-550W 660W MAX 12V-44A 80PLUS ~ 180zł

Kingston HyperX 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz Grey KRK ~ 180zł

SilentiumPC Spartan HE923 775/1155/1366/AM2/AM3 OC ~ 70zł

Obudowa LC-POWER Pro-925B USB 3.0, ATX 2.3 ~ 100zł

 

ceny są orientacyjne brane z allegro za sprzęt Nowy.

 

SUMA = 2880zł

No właśnie a miało być 2500zł i tu ogromna prośba o pomoc:

 

1. czy w wymienionej weryfikacji podzespoły dobrałem prawidłowo?

2. w którym miejscu można by coś zamienić żeby było taniej? jak by się udało zejść do 2500 to było by super.

 

Sprzęt ma służyć do Photoshopa AfterEffecta itp. w gry raczej nie gram więc może jakąś gorszą grafikę?

 

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Bardzo dziękuję za zainteresowanie, czuje że mój pierwszy hackintosh jest już coraz bliżej ;)

 

Podsumowując proszę o ostateczne zatwierdzenie mojej konfiguracji:

 

MSI Z68MA-ED55 (B3)

Intel Core i5 2500K 3.3 GHz BOX

Gainward GeForce 9500GT 512MB DDR2 128bit

DYSK SEAGATE 500GB SATA III 16MB 7200 ST500DM002

Kingston HyperX 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz Grey KRK

 

jeśli ktoś napisze...

"tak spokojnie odpalisz na tym leoparda albo liona"

to jutro idę na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal już licho. W kwestii dysków w chwili obecnej każdy wybór to samo zło ! Najlepiej HD502HJ lub HD103SJ tylko dostępność i ceny są jakie są. Ogólnie rzecz biorąc zestaw OK.

 

PS: nie lubię seagate ale mam 7200.12 1TB od roku i jest OK. Tylko najcichszy nie jest, nie jest też tak głośny jak WD. Hitachi ma znowu średnie wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna teoria spiskowa anty-seagate. Od przeszło 10 lat kupuje dyski tej firmy i jeszcze żaden mi nie wystrzelił. Miałem za to spalone samsungi i WD. Więc o co chodzi z tą nagonką ?

Nie teoria spiskowa, a brutalna rzeczywistość. Od kiedy weszły na rynek model 7200.11 a potem 7200.12 biły wszelkie rekordy w testach, rankingach itp itd i sprzedałem ich całkiem sporą ilość na przestrzeni około 2-lat. Po tym okresie przestałem je zupełnie barć, bo zaczęły się sypać na potęgę... pół roku temu (po około 3-latach od pierwszych dostaw) podliczyłem ilość sprzedanych sztuk, do ilości jakie musiałem odsyłać do serwisu... wyszło 67% padniętych dysków, wysłanych do serwisu i 100% wymian na nowy. U jednego klienta wymieniałem na przestrzeni 6-ściu miesięcy 3 razy dysk, wpierw 2x7200.11 a potem 1x7200.12 i dopiero ostatni jakoś działa. To liczyłem pół roku temu, a teraz mam następne sztuki do serwisu: 7200.12, momentusa 7200.4 + drugiego już z badsectorem...

 

A jak wyglądają WD - też padają ale w normie... 5-10%... samsungi F3 - na razie najlepiej, ale zastrzegam, że dotyczy to nowych modeli F1/F3/F2EG i F4EG. Od kiedy je stosuje, nie padł mi żaden po zainstalowaniu, poza dwoma incydentami... jeden nie działał "out of the box", a drugi zaliczył glebę z ponad metra... oba zostały wymienione...

 

Żadnych teorii spiskowych nie tworzę, dyski biorę tylko z oficjalnego kanału, pomiędzy mną a producentem jest tylko dystrybutor, kupowane na przestrzeni długiego okresu, różne dostawy, różne modele...

 

Wybacz, że mam inne zdanie, ale nie wyrokuję jak wielu, po jednej sztuce czy dwóch jaką mieli w swoim życiu, na temat całokształtu produkcji danej firmy... Wszystkie firmy do dysków miały wtopy, ale ilość wpadek jakie zaliczył Seagate w swojej karierze (pierwsze już przy chipsetach TX i Pentium) oraz jaką ostatnio Seagate ma awaryjność, wyprostowała mnie z stosowania ich produktów, nawet jeśli klient prosi, ani z polecania ich komukolwiek... po prostu cena świętego spokoju klienta i moja jest ważniejsza niż marginalny zysk z większej wydajności czy niższej ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że mam inne zdanie, ale nie wyrokuję jak wielu, po jednej sztuce czy dwóch jaką mieli w swoim życiu

No widzisz u mnie sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie. Nie pracuję w dziale dystrybucji więc nie jestem w stanie sypnąć Ci z rękawa statystykami zwrotów gwarancyjnych. Mimo to częściej u siebie w dziale serwisowym widzę WD / Samsung niż dyski firmy Seagate. Nie poprę tego liczbami bo i po co... Ty będziesz odradzał Seagate ja będę je polecał 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że mam inne zdanie, ale nie wyrokuję jak wielu, po jednej sztuce czy dwóch jaką mieli w swoim życiu

No widzisz u mnie sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie. Nie pracuję w dziale dystrybucji więc nie jestem w stanie sypnąć Ci z rękawa statystykami zwrotów gwarancyjnych. Mimo to częściej u siebie w dziale serwisowym widzę WD / Samsung niż dyski firmy Seagate. Nie poprę tego liczbami bo i po co... Ty będziesz odradzał Seagate ja będę je polecał 8-)

 

a ja polecam poczytać Seagate Expansion – kolejny krok do tyłu?

 

i to by było na tyle 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulfi82, nie jestem dystrybutorem, a integratorem, od którego klienci wymagają niezawodności sprzętu. Płacą mi za to aby działał bezawaryjnie. Każda awaria to przestoje, to starty dla niego i koszta dla mnie bo ja muszę go serwisować, to mój czas... Klient się wścieka czemu mu rekomendowałem gówniany sprzęt, a pierwszym argumentem wytaczanym wtedy jest to, że mógł by dopłacić 5-10% więcej gdyby wiedział i nie mieć awarii. Tacy są klienci, taka jest rzeczywistość i charakter tego czym się zajmuję... Ja zarabiam na bezawaryjnej pracy, a nie na marży ze sprzedaży sprzętu, gdzie jedynym kryterium jest aby kupić jak najtaniej i sprzedać jak najdrożej... przy czym te najtaniej to często jest II gatunek wprowadzany nieoficjalnymi kanałami... często towar który w ogóle miał się nie pojawić na rynku krajów wysokorozwiniętych... Może sklepikowi czy sprzedawcy to wisi, bo to w końcu klient "ma problem" to on musi przywieźć, to on musiał się zatroszczyć archiwizacją danych i to ona czeka aż łaskawie jakiś serwisant wyśle sprzęt dalej do dystrybutora... więc nie dziw się że serwisujesz inne spektrum sprzętu...

 

Ja polecam sprzęt w miarę bezawaryjny, nawet jeśli jest droższy, albo wolniejszy i dlatego nikomu nie będę rekomendował dysków seagate'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do dysków...

poczytałem trochę i faktycznie nabrałem podejrzeń co do firmy Seagate, z ciekawości zajrzałem w swoją obecną konfigurację i wiecie co odnalazłem?... "Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 500GB Hard Drive ST3500418AS" mam go od roku i jeszcze ani razu w kosmos nie wystrzelił, ok może akurat trafił mi się lepszy egzemplarz. Dla Świętego spokoju nie kupię więcej Seagate.

 

Rozmawiałem z kolegą w sklepie i tłumaczył mi coś o powodzi w Tajlandi czy coś w tym stylu i że teraz dyski strasznie podrożały.

Odnalazłem paragon z przed roku za swój dysk - 180zł i chyba faktycznie jest coś w tej Tajlandzkiej opowieści bo na allegro mógł bym go dzisiaj sprzedać jako używkę z zyskiem!

 

W związku z tym że teraz chyba nie czas na zakupy dyskowe mam pytanie...

 

CZY mój dysk "ST3500418AS ATA Device" mogę wykorzystać do zestawu który usiłuję dobrać na poprzedniej stronie? Z tego co się zorientowałem dysk ma znaczenie, więc nie chciał bym żeby za chwile jak będę przechodził przez proces instalacji OSX ktoś mi nie napisał że mój dysk nie jest wspierany przez coś tam bo nie ma czegoś tam :-P Jeśli trzeba to kupię nowy ale jak nie to mógł bym zaoszczędzić kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dysków Seagate - obecnie mam 2 sztuki ST3500418AS. Jeden z nich, dobrze się trzyma, ale pracował krótko. Drugi natomiast, przepracował 250 dni i ma już 28 badów (reallocated sectors) i rośnie... prawdopodobnie niebawem odeślę go na gwarancję (jak przekroczy pule 32 i bady zaczną się tworzyć na powierzchni do zapisu i skończą się zapasowe sektory). Jednak są to dyski bardzo ciche (mówie konkretnie o ST3500418AS) i bardzo szybkie.

Mam też Samsunga F3 500GB, który aż tak cichy nie jest ;) ale też zapieprza równo. Przepracowane 150dni i żadnych problemów. Niestety, dostać Samsunga F3 w dobrej cenie w obecnej sytuacji jest niemalże niemożliwe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie litości... nigdzie już nie mogę dostać tej płyty i procesora (MSI Z68MA-ED55 (B3) + Intel Core i5 2500K 3.3 GHz BOX)

W takim tempie to ja nie zdążę z tym kompem nawet na Euro2012 :(

 

podajcie proszę jakiś inny duet procesor + płyta w granicach 1500zł taki który będzie grał z resztą zestawu:

 

Gainward GeForce 9500GT 512MB DDR2 128bit

Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 500GB Hard Drive ST3500418AS

Kingston HyperX 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz Grey KRK

 

kasa leży na kącie i aż swędzi żeby wydać a nie ma gdzie :(

z tego co się zorientowałem niektórzy "forumowicze" po prostu handlują sprzętem, może ktoś mi po prostu mógł by sprzedać taki zestaw na fakturę? oprócz procka i płyty chcę kupić ram, obudowę, zasilacz, i chłodzenie procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie techplanet jest przyzwoicie wyposażony dzięki!

 

podsumowując (mam nadzieje że już ostatni raz):

 

MSI Z68A-GD55 (B3) Intel Z68 LGA1155 (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3)

Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX

Kingston DDR3 8GB(2x4GB) 1600MHz HyperX T1 CL9

 

MODECOM Step 2 620W

Xilence XPCPU.M604

 

SUMA = 2079zł

 

do tego mam:

Gainward GeForce 9500GT 512MB DDR2 128bit

Barracuda 7200.12 SATA 3Gb/s 500GB Hard Drive ST3500418AS

 

mogę wcisnąć magiczny przycisk "zamówienie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym się podłączyć pod temat, jeśli autor wątku nie ma nic przeciwko.

Noszę się z zamiarem przejścia z Windowsów na OSX i mam w związku z tym kilka pytań.

Z początku chciałem kupić po prostu iMaca nowego 21.5'', lecz po przeczytaniu kilku artykułów nt problemów z matrycą zacząłem szukać alternatywy. Od niedawna staram się zgłębiać wiedzę nt hackintosha, gdyż chciałbym podjąć mój wybór świadomie.

Od systemu postawionego na PC oczekuję, żeby zachowywał się tak samo, jak iMac, czyli po prostu ma działać.

Komputera wykorzystuję w zasadzie do przeglądania internetu, torrenty, poczta, filmy, muzyka, photoshop cs5, drukarka laserowa, lan, wifi, obslugi rachunku giełdowego (tutaj będę musiał odpalać przez emulator windowsa, gdyż aplikacja dostarczana przez DM jest tylko pod Win).

 

1. Czy na dzień dzisiejszy można złożyć sprzęt, aby działał on w pełni i stabilnie, instalując system bez większych kombinacji?

 

2. Czy są w tej chwili komponenty, które raz wybiorę, to będą działały na każdej kolejnej aktualizacji systemu? (lubię mieć zawsze najnowszy system, oprogramowanie)

 

Komputer chciałbym złożyć pod Liona (z możliwością bezproblemowego updatu do nowszych wersji) na procesorze i5 2500K (bo taki polecacie). Najchętniej to bym złożył to samo, co znajduje się w iMacu, ale pewnie tak nie da rady.

 

Mieszkam w Irlandii, a tu ciężko z doborem sprzętu, więc będę zamawiał wszystko albo na

http://komplett.ie

albo na

http://amazon.co.uk

 

Chciałbym zmieścić się do kwoty powiedzmy 2500zł, lecz wolałbym bliżej 2000zł (bez monitora), z czym raczej nie powinno być problemu, biorąc pod uwagę przeznaczenie komputera. Nie potrzebuje super kart graficznych a nawet super będzie jeśli da radę wybrać płytę główną z wbudowaną VGA (tymczasowo być może) i ewentualnie po jakimś czasie dokupić. Na komputerze nie gram póki co.

Monitor pewnie Dell U2311HM, lub coś na matrycy IPS. Klawiatura i myszka najchętniej ta od iMaca, oryginalne bezprzewodowe.

 

Czy znalazłaby się ktoś, komu nie zabrałoby to zbyt dużo czasu, żeby wypisać mi w zasadzie:

a) którą z płyt wybrać? Może być MSI Z68A-G45 (B3) - Socket 1155 - ATX ? Podobno na niej działa wbudowana grafika, a płyta sama w sobie jest tania. Jeśli nie to może coś innego z MSI, lub ASUS? Chciałbym, żeby działało audio i lan, wifi z płyty.

B) procesor rozumiem, że i5 2500K jest dobry?

c) ram? tutaj myślę max do moich zastosowań to 8gb, najlepiej szybki.

d) karta graficzna tylko jeśli ta z płyty nie będzie chodzić. (coś bezproblemowego, więc może jedna z tych obsługiwanych przez osx natywnie?).

e) zasilacz do moich zastosowań, cichy.

 

Resztę tj. obudowa, wiatraki, dyski, napędy to wygrzebię z forum :)

 

ps. Już w ogóle dobrze byłoby, gdyby dało radę zebrać mi te 4-5 podzespołów ze strony

http://komplett.ie

jako, że jest tam dość tanio i mogę odebrać sprzęt samodzielnie.

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: oswaldini: 2011-12-12, 22:39 ]

Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Linki zewnętrzne podajemy w tagach CODE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj i ja coś podeśle:

http://www.morele.net/inventory/info/BUTsg9/

Myślę, że też byś nie narzekał ;]

 

Co do twoich pytań:

1) Jak najbardziej system może działać stabilnie, zwłaszcza, jeśli wszystko dobrze dograsz i mądrze dobierzesz komponenty.

2) Aktualizacja systemu. Zasadniczo DSDT sie nie zmienia, więc jeśli będziesz miał w pełni vaniliową konfigurację jest duża szansa na bezbolesne aktualizacje, sam na Snow leopardzie miałem super od 10.6.0 do 10.6.8, dopiero w 10.6.8 trzeba bylo cos podmienic, w Lionie na razie z 10.7 na 10.7.2 bez problemów.

 

[ Dodano: 2011-12-12, 21:11 ]

Tutaj i ja coś podeśle:

http://www.morele.net/inventory/info/BUTsg9/

Myślę, że też byś nie narzekał ;]

 

Co do twoich pytań:

1) Jak najbardziej system może działać stabilnie, zwłaszcza, jeśli wszystko dobrze dograsz i mądrze dobierzesz komponenty.

2) Aktualizacja systemu. Zasadniczo DSDT sie nie zmienia, więc jeśli będziesz miał w pełni vaniliową konfigurację jest duża szansa na bezbolesne aktualizacje, sam na Snow leopardzie miałem super od 10.6.0 do 10.6.8, dopiero w 10.6.8 trzeba bylo cos podmienic, w Lionie na razie z 10.7 na 10.7.2 bez problemów.

 

Co do kolejnych twoich pytań :

 

a) którą z płyt wybrać? Może być MSI Z68A-G45 (B3) - Socket 1155 - ATX ? Podobno na niej działa wbudowana grafika, a płyta sama w sobie jest tania. Jeśli nie to może coś innego z MSI, lub ASUS? Chciałbym, żeby działało audio i lan, wifi z płyty. 

Podkręcanie na sandy bridge jest mało opłacalne, drogie komponenty a zysasz góra 5-8%, dlatego ja preferuje tańszą płytę,

Generalnie ATX, czy mniejsza to zależy co będziesz wpinał, jeśli 8 Gb ram całkowicie Cie zadowala, i nie masz jakiś hubów, nie robisz servera to moze byc micro ATX, tańsze są. Na wielu ASrockach, asusach, gigabyte rzadziej, ale działaja wbudowane grafiki. Lan generalnie jest przeważnie Atheros (tutaj nie pamietam numerka, ale do odpalenia), albo Realtek 8881E, bodaj tez do odpalenia. także można poprzebierać nieco, co do audio wiem ze przeważnie są ALC i idą, ale nie wiem czy takie 7:1 bedzie dzialac poprawnie, bo płyte bede miał jutro :D

 

 procesor rozumiem, że i5 2500K jest dobry? 

 

Bardzo dobry, ALE. Jeśli rzeczywiście chcesz używać zintegrowanej grafiki, to po pierwsze HD 2000 chodzi bez QE/CI, a po za tym najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłby tańszy procesor, np i3-2105, który ma 2 rdzenie, 4 wątki, i wbudowaną karte grafiki HD 3000, która jest obecnie najwydajniejszą zintegrowaną grafą. Chyba, że Cie stać to możesz brać i5 z taką grafiką, ale wydaje mi się, ze mija to się z celem, bo samo i3 jest juz bardzo dobre, a do i5 juz lepiej coś mocniejszego dokupic.

 

c) ram? tutaj myślę max do moich zastosowań to 8gb, najlepiej szybki. 

 

Ram jest bardzo tani, za 150 zł kupisz już 2 x 4 GB taktowany 1600 MHz, także wolniejszego bym nie brał, bo cena niemal ta sama, DDR3 z radiatorami i XMP.

 

d) karta graficzna tylko jeśli ta z płyty nie będzie chodzić. (coś bezproblemowego, więc może jedna z tych obsługiwanych przez osx natywnie?). 

 

Jak dobrze wybierzesz płyte, to będzie chodzić, a jeśli chcesz osobną grafę, to dobrze wybrać coś pod Liona, jakiś Radeon może ? Jest pare ciekawych kart w przedziale 250-500 zł

 

e) zasilacz do moich zastosowań, cichy. 

 

Jeśli ma być to integra to z powodzeniem wystarczy Ci 400 Watt, sprawdzonej firmy takiej jak forton, czy Chieftec

Natomiast jeśli ma to być zestaw z konkretną grafiką to wziąłbym 500 Watt. Zasilacz to bardzo ważna rzecz i podstawa komputera.

 

Niech ktoś ogarnięty skoryguje ;]

Osobiście wolę tańsze płyty , np na H61, niż na Z68, bo PO CO ????? Lepiej taniej plyte kupic i dokupić grafike niz bawić sie w nieoplacalne podkręcanie SB.

 

Co do dysków. To ja mam Dysk Seagate Momentus 7200.4, 2.5'', 500GB, SATA/300, 7200RPM, 16MB cache, już od prawie 2 lat i lepszego w lapku nie miałem nigdy :) Całkowite 0 problemów, 3 lata gwarancji, szybki i cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, dzięki wielkie za obszerną odpowiedź.

 

Tutaj i ja coś podeśle:

http://www.morele.net/inventory/info/BUTsg9/

 

Ok, kartę grafiki i pamięć wezmę w takim razie takie co podałeś wyżej.

 

 

Co do twoich pytań:

1) Jak najbardziej system może działać stabilnie, zwłaszcza, jeśli wszystko dobrze dograsz i mądrze dobierzesz komponenty.

Super.

 

2) Aktualizacja systemu. Zasadniczo DSDT sie nie zmienia, więc jeśli będziesz miał w pełni vaniliową konfigurację jest duża szansa na bezbolesne aktualizacje.

Dobra, to w takim razie bardzo zależy mi żeby jednak mieć w pełni vanilliową konfigurację, więc będę mobo szukał z uwzględnieniem tego. Jako, że nie mam czasu grzebać co jakiś czas za dużo przy kompie (żeby działał), to wolałbym sprzęt skompletować odpowiednio.

 

 

a) którą z płyt wybrać? Może być MSI Z68A-G45 (B3) - Socket 1155 - ATX ? Podobno na niej działa wbudowana grafika, a płyta sama w sobie jest tania. Jeśli nie to może coś innego z MSI, lub ASUS? Chciałbym, żeby działało audio i lan, wifi z płyty. 

 

Generalnie ATX, czy mniejsza to zależy co będziesz wpinał, jeśli 8 Gb ram całkowicie Cie zadowala, i nie masz jakiś hubów, nie robisz servera to moze byc micro ATX, tańsze są. Lan generalnie jest przeważnie Atheros (tutaj nie pamietam numerka, ale do odpalenia), albo Realtek 8881E, bodaj tez do odpalenia. także można poprzebierać nieco, co do audio wiem ze przeważnie są ALC i idą, ale nie wiem czy takie 7:1 bedzie dzialac poprawnie, bo płyte bede miał jutro :D

A co ogólnie myślisz o tej płycie powyżej, co podałem? Ona nie jest droga, 117E u mnie. To chyba nie dużo jak na mobo, jeśli jest dobra?

Komp raczej może być prosty, będzie po prostu w sieci domowej WiFi, nie będzie serwerem. Nie potrzebuję również slotów wolnych na mobo, jako że nie będę podłączał dodatkowych komponentów. Powiedzmy że jeden wolny mi starczy.

Ta płyta MSI Z68A-G45 (B3) ma audio: Realtek ALC892, a LAN: Realtek RTL8111E.

 

Ogólnie chciałbym raczej płytę MSI lub ASUSa z uwagi na to, że dużo użytkowników sobie je chwali a przy okazji MSI jest relatywnie tania.

 

 procesor rozumiem, że i5 2500K jest dobry? 

 

Bardzo dobry, ALE.

Ok, to sprawa procesora zamknięta, zdecydowałem się na i5 2500K

 

 

 

 

Podsumowując:

MSI Z68A-G45 (B3) - Socket 1155 - ATX

i5 2500K 3.3GHz LGA1155

Karta graficzna Asus Radeon HD6770 1GB EAH6770 DC/2DI/1GD5

Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP, Blu (KHX1600C9D3B1K2/8GX)

Jakiegoś 500-600W Chieftec'a

 

 

Czy powyższa konfiguracja jest vanilliowa?

W sumie to głównie o płytę chodzi, więc jestem otwarty, żeby ewentualnie ją zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystanie z tej witryny, wymaga zakceptowanie naszych warunków Warunki użytkowania.